Zavrieť

Porady

Ako evidovať odpracované činnosti?

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako najefektívnejšie evidovať odpracované činnosti. Sme elektro firma a keď pošleme našich elektrikárov niekde robiť a potom mám vystaviť faktúru tak nefakturujeme len v hodinovke ale položkovite, že natiahli toľko a toľko káblov, namontovali toľko vypínačov atď. Ale vačšine sa to nechce pracne spisovať. A ešte keď chodia na viaceré stavby tak ja ako rozpočtár sa v tom potom už vôbec nevyznám keď mi daju na malom papiery par udajov. Nechcem ani im to stažovat a zbytocne ich zabavat spisovaním ale ak ma nejaky elektrikár dobrý sposob ako to riesi rad si vypocujem nejake rady.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja by som im urobila formular s najcastejsimi cinnostami, kam by doplnali len metre, hodiny a pod. pripadne iba zaskrtli, ze ta cinnost bola urobena a nechala na nom 2-3 volne riadky, kam dopisu, ked sa vyskytne nieco nestandardne, nad ramec vypisanych cinnosti.

    jardus je offline (nepripojený) jardus

    jardus
    Poznám podobnú firmu, čo má ľudí, ktorí pracujú na rôznych stavbách a robia rôzne činnosti. Majú perfektnú dochádzku aj s evidenciou prác a všetkých činností, ktoré robia zamestnanci. Prehľadne a rýchlo spracované, podelené. Za 2 minúty majú všetko hotové.
    Ja by som si ten program kúpila a mala by som do smrti pokoj.
    Predáva ho firma zo Žiliny, myslím, že Orionis alebo tak nejako.

    Ako evidovať odpracované činnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.