Zavrieť

Porady

Tlač výkazov

Neviete v čom by mohla byť chyba, keď mi v tlači výkazov o príj . a výdavkoch a majet. a záv. tlačí chybne IČO robí mi to veľké medzery a koniec čísla tam ani nieje. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    hlucia Pozri príspevok
    Neviete v čom by mohla byť chyba, keď mi v tlači výkazov o príj . a výdavkoch a majet. a záv. tlačí chybne IČO robí mi to veľké medzery a koniec čísla tam ani nieje. ďakujem
    Akú verziu máš?

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    hlucia Pozri príspevok
    je to verzia 13.12
    No to je najnovšia verzia.
    Ja s ňou nemám problémy. Vytlačila som toho už dosť.

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    tinaM Pozri príspevok
    No to je najnovšia verzia.
    Ja s ňou nemám problémy. Vytlačila som toho už dosť.
    Tlačím ich v PDF.

    JuKaS je offline (nepripojený) JuKaS

    JuKaS
    V základných údajoch firmy musí byť IČO napísané spolu, bez medzier, potom aj do výkazov tlačí správne

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    Prosím Vás neviem nájsť príspevok ako dostať sumy do výkazov za predchádzajúce obdobie v OMEGE. Poradíte mi? Ďakujem

    katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

    katuska3
    neviem ci mas na mysli vykaz ziskov a strat alebo suvahu alebo aky vykaz myslis?konkretne napis prosimta

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    OMEGA- výkaz ZaS a Súvaha ( nevypĺňa mi údaje za predchádzajúce obdobie a neviem kde sa to nahadzuje aby som mala výkazy kompletné)

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    hlucia Pozri príspevok
    Neviete v čom by mohla byť chyba, keď mi v tlači výkazov o príj . a výdavkoch a majet. a záv. tlačí chybne IČO robí mi to veľké medzery a koniec čísla tam ani nieje. ďakujem
    Mne to min. rok robilo problémy pri tlači výkazov preto, lebo som mal anglickú verziu adobe readeru. Stiahni si z tohoto linku CZ verziu a mohlo by to fungovat. Ak nie. Chyba je niekde inde.

    http://tahaj.sme.sk/software/164

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    kira Pozri príspevok
    OMEGA- výkaz ZaS a Súvaha ( nevypĺňa mi údaje za predchádzajúce obdobie a neviem kde sa to nahadzuje aby som mala výkazy kompletné)
    už vidím že nie, musíš si ich nahodiť - počiatočné stavy na účtoch si nahadzovala cez ID? ak ano vtedy sa ti neprenesú do výkazov - treba ho vymazať a potom, to musíš spraviť v jednotlivých účtoch v KAE si otvor účet ktorý potrebuješ nahodiť a choď do výberu účtu, tu si daj OPRAV a choď na zostatky a nahoď si ich cez PRIDAJ - zadaj si tam otvorenie a nahodíš si zostatky - pozor vyplňuj si obe kolonky aj Suma CM aj suma TM. - no skús....
    Naposledy upravil sway : 02.03.07 at 07:26

    katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

    katuska3
    kira ty chces spravit vykaz ziskov a strat a suvahu za min.rok ? ved ked mas spravenu uzavierku a zavierku a oznacis si pri tlaci za ake obdobie musi ti to tlacit,nie?

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    kira Pozri príspevok
    OMEGA- výkaz ZaS a Súvaha ( nevypĺňa mi údaje za predchádzajúce obdobie a neviem kde sa to nahadzuje aby som mala výkazy kompletné)
    Nerozumieme si, ja potrebujem PS z r. 2006 nahrať do OMEGY aby mi vytlačilo komplet výkazy. Predtým bolo robené účto v inom programe.

    kira je offline (nepripojený) kira

    kira
    sway Pozri príspevok
    už vidím že nie, musíš si ich nahodiť - počiatočné stavy na účtoch si nahadzovala cez ID? ak ano vtedy sa ti neprenesú do výkazov - treba ho vymazať a potom, to musíš spraviť v jednotlivých účtoch v KAE si otvor účet ktorý potrebuješ nahodiť a choď do výberu účtu, tu si daj OPRAV a choď na zostatky a nahoď si ich cez PRIDAJ - zadaj si tam otvorenie a nahodíš si zostatky - pozor vyplňuj si obe kolonky aj Suma CM aj suma TM. - no skús....

    To je ono!!!! Idem skúsiť- ďakujem

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Ak chceš, aby Ti na výkazy Súvaha a Výkaz ziskov a strát písalo aj minulé účtovn obdobie, tak to si nahodíš cez Číselníky - Súvaha - rozklikáš sa na jednotlivé riadky súvahy a cez Oprav do neho vstúpiš. Tam do kolónky Minulé účtovné obdobie napíšeš sumu podľa predvahy za minulý rok nezaokrúhlenú a do kolónky Minulé obdobie v tisícoch zaokrúhlenú. To isté urobíč v Číselnku - Výkaz ztiskov a strát. Na budúci rok to už nebudeš musieť robiť, lebo ak urobíš prechod do nového roku, program Ti už automaticky potiahne PS aj do týchto výkazov

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    ja mám tiež problém s výkazmi. v roku 2006 som mala v súvahe r. 014 (pozemky) 52. Tento rok mi ale už sumu zaokrúhlil na 53.
    Podotýkam, že účto za rok 2006 už bolo robené v omege. Ako opravím bežné účtovné obdobie?
    Keby to nebolo aspoň pri pozemkoch........ alebo môže byť v súvahe v tomto roku uvedené BO 53, MO 53. A v súvahe v roku 2006 BO 52?


    veľmi pekne dakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.