Zavrieť

Porady

PRVÝ APRÍL! Huráááá

Národná rada bezpečnosti dialnic robila rozsiahle testovanie nových bezpečnostnych pásov. Výsledky potvrdili, že nehodovosť sa môže znížiť až o 45% ak je pás správne použivaný.

...správne použitie...
pásy.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    hoka
    Bola jedna žena, ktorá pochopila mužov. Žiaľ zomrela od smiechu prv než to povedala ostatným.
    tak toto je kráááásne

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    www.zoznam.sk - klikni a stlač súhlasím .!!!!!!! ale môžete aj "nesúhlasím "
    Naposledy upravil Zita5 : 01.04.05 at 07:35

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Tak toto sa tomu zoznamu podarilo. Ja som to súhlasím neodklikla lebo už sme si toho kvôli tomu Zoznamu vypočuli v robote dosť. Na bleskovky som sa dostala cez Google.
    Veselý 1. apríl

    Helenah je offline (nepripojený) Helenah

    Helenah
    Čo myslíte Poraďáci, nemali by dnešný deň vyhlásiť za štátny sviatok účtovníkov?!

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    To je ale dobrý nápad...xixi.. ale ináč všetkým chlapcom všetko naj k ich dnešnému sviatku vtáčikov :-)))

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Povedali sme dnes šéfovi že prišli dosť velké peniaze na účet ale nevieme od koho. Najprv sa zaradoval. Ale pochvíle sa mu to ulažalo v hlave a rozhodol sa zavolať do banky aby to zislil. Až ked sa ho pracovník banky opýtal, že či sa nejedna o 1.apríl tak mu to došlo. Celkom sme sa pobavili.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Toto som dnes dostala e mailom ... nemôžem sa prestať smiať ."Deň vtákov "
    Naposledy upravil Zita5 : 19.02.06 at 20:26

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    (Obrázok - Turbo)
    V tom kýbliku má určite na zajedenie nejaké strukoviny - šošovičku, fazuľku

    mada je offline (nepripojený) mada

    mada
    HEINZ je značka pikantnej omáčky a baked znamená pálivá, beans je fazuľa - to je asi na tom kýbliku napísané. Nechcem vidieť, čo to s ním urobí, keď sa z toho kýblika naje - asi sa vtedy motorka premení na turbo a možno aj vyšľahnú plamene

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    mada
    HEINZ je značka pikantnej omáčky a baked znamená pálivá, beans je fazuľa - to je asi na tom kýbliku napísané. Nechcem vidieť, čo to s ním urobí, keď sa z toho kýblika naje - asi sa vtedy motorka premení na turbo a možno aj vyšľahnú plamene
    Heinz je značka výrobcu a nie omáčky a baked nie je páliva ale pečená.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    bepo
    Heinz je značka výrobcu a nie omáčky a baked nie je páliva ale pečená.
    baked znamená (okrem pečený) aj pálený

    ... len teraz neviem, či pálený = pálivý :p

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Je to stará téma, ale po 31.marci prichádza 1.apríľ - je to deň vtákov, ale aj deň srandičiek.
    Takže, ak má niekto pekné srandičky na uvoľnenie po tak stresovom období rada sa zasmejem. Sem s nimi.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Tak nestačí, že je " 1. apríl " ´kedysi každý z každého sa snažil všemožne vystreliť, ale máme ešte aj "deň vtákov"

    toto je všetko málo - máme " deň radosti z práce "

    ... a čo nemali sme tej práce doteraz dosť, žeby sme ešte aj 1. apríla mali oslavovať , že sme mali možnosť sa narobiť ...
    No to už je len dôvod na oslavu

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Aj keď je to oddychová téma, mohli by ste priložiť ruku k dielu, a pripnúť všetky dobré vtipné linky, ktoré sa viažu k tomuto dátumu .

    Napr. mne sa dnes zapáčilo toto: Americká softvérová spoločnosť Microsoft prechádza na Linux... (hoci keď tak nad tým premýšľam, ani to nemusí byť prvoaprílový žart!).

    http://lukas.faltynek.com/2008/04/01...hazi-na-linux/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.