Zavrieť

Porady

prvý piatok v mesiaci sa blíži!

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bratislavskí poraďáci, už ste vymysleli miesto potlachu?
Usporiadat
marion marion

marion je offline (nepripojený) marion

szčo účtovníčka
Ja navrhujem za miesto stretnutia Kaviaren Curiosity v budove Slovenskeho narodneho muzea v ulicke od osobneho pristavu, nie zozadu. Je tam dost priestoru a nie je tam nafajcene v nerfajciarskej casti.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
coneek coneek

coneek je offline (nepripojený) coneek

to bude 1. april...
0 0
Helenah Helenah

Helenah je offline (nepripojený) Helenah

Škoda, že nie som z Blavy, hneď by som prišla medzi vás.Prajem vám príjemnú zábavu a aspoň 1. apríla nerozprávajte o práci,daniach,účtovaní, DPH atď.....
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Rada sa zúčastním aj ja ak budem v Ba. Na budúci týždeň si totiž beriem ZASLÚŽENÚ dovolenku a veľmi túžim vypadnúť nielen z roboty, ale aj z domu a dokonca aj z mesta.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

karkulka
bratislavskí poraďáci, už ste vymysleli miesto potlachu?
Karkulka, len budeme musieť vybrať, niečo, kde luebchenku nebude bolieť pozadie od stoličiek. Mne, samozrejme aj ike - fajčiarský kútik.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Tak to zorganizujte a ja pricválam , už sa tešíííím leubchenke donesiem vankúšik :p
Len aby som trafila
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zuzička, beriem Ťa za slovo. Dúfam, že prídeš.
Lúčim sa. Dosť bolo rozkoše, idem pracovať
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Jasné že príde, už sa teším.
Ahoj, a prajem Ti, aby sa Ti darilo, ale radšej by som Ti priala príjemné buvanie.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
všetci sa len tešíte, len žiadne návrhy nevidím...už vidím, že skončíme v steinovi, tam trafí každý...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
karkulka
všetci sa len tešíte, len žiadne návrhy nevidím...už vidím, že skončíme v steinovi, tam trafí každý...
... no každý, jak každý ... ja som z vyhodu a žiadneho Steina nepoznám ... len Štajdla
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
vladan
... no každý, jak každý ... ja som z vyhodu a žiadneho Steina nepoznám ... len Štajdla
kedysi to bol pupok bratislavy, nechutný zagrcaný zafajčený zapľuvaný a epicentrum výskytu radodajných dievčeniec a stred cigánskeho vesmíru...vyrástla som na susednej ulici tak viem o čom hovorím...teraz je to ganz gut, ale len doobeda...poobede a navečer by som to už neriskovala...v lete je tam dobrá terasa...
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Karkulienka a všetky babizničky, mne už niekto urobil programček, ale budem na Vás myslieť ...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Určite prídem, kdekoľvek v BA a blízkom okolí.
Ale čo SUPERSTAR o 20.00?
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
To už budeme namodro a bude nám to všetko jedno a veď to v sobotu opakujú! a možno vyhodnotenie o polnoci stihneme Len ten lokál vymyslite! To múzeum (tuším hneď 2. príspevok) aj niekto iný pozná?
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
alebo vymyslime lokál s TV
0 0
dr.kuko dr.kuko

dr.kuko je offline (nepripojený) dr.kuko

Daňový špekulant
Mrzi ma, ale neuvidim vsetky spravne uctovnicky a uctovnikov, ktorych poznam, len po prezyvkach. Dufam, ze to nebude posledne aj ked myslim, ze to bude pporiadna psina , tolko danami tyranych ludi po strese, odhodlany sa uvolnit. Ono zasa sa minu vsetci kamarati a znami po 1. aprily, tak aspon my ostaneme spominat na nase "dobre casy" spolu (bohuzial bezo mna).
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ty si taký doktorský/ská, že som ti ani zbla nič nerozumela !
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Tak 1. aprílika dievčinky v kroji nastúpené... ale otázka kde? Ja neviem, kde je tá kaviareň pri múzeu, aj ked som blaváčka :-) a blavu poznám celkom dobre. Ale mohli by sme ísť nikde tam, kde je TV, xixi.. keby sme to trošku pretiahli s kvákaním, aby nám neušlo spievanie našich miláčikov, hm? :-)
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Ja len tak nesmelo, ale predsa - nemohli by sme to presunúť na "účtovnícky napísané" 02.04.2005????? Aj SUPERSTAR by sme videli...? Prosííím...
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Čo tak navštíviť kultovú novootvorenú Štefáku. Je to centrum, blízko spoje a garáže oproti v Tatracentre.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať