Zavrieť

Porady

prvý piatok v mesiaci sa blíži!

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bratislavskí poraďáci, už ste vymysleli miesto potlachu?
Usporiadat
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
babenko1
konečne sme sa dohodli :-) TAKŽE : Kto príde v piatok do Pravda kafé?
ja, karkulka, Jožko, Zuzka. ingi a bepo... teda ak stihnú utiecť z osláv...ak trafí, tak aj anka1. zabudla som ešte niekoho? hej.. muška, luebchenko, gabri...?
richard, spíš?
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
richard sa nejako nevyjadruje...
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Akcia Vajnory na kolieskach dopadla dobre, nohy som si nezlomila, pozadie je tiež celé, takže mám na čom sedieť. Ak bude ešte nejaká voľná stolička-tapacírovaná, tak prídem aj ja.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Šak asi aj ja ak ma dovtedy náhodou električka na pešej zóne nezrazí, keďže urputne bojujeme protiva istému nemenovanému zo Švédska implantovanému tunelstavajúcemu stavebnému žralokovi možné je všetko
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

tak dúfam, že aj mne sa zadrí. Mám, určité prekážky ale snáď to preložím
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ľubka, aký švédsky žralok ťa papká? :-)
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ingi-tuším bude lepšie ísť najskôr na poraďácku akciu,zrejme skončíme skôr.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
babenko1
Ľubka, aký švédsky žralok ťa papká? :-)
keby len mňa, Devín chce zožrať potvora jedna SKANSKA! ja som len jedna z mnohých rybičiek čo sa mu v tom snažia zabrániť - chcú nám tam nasekať tzv. viladomy - na projektovom obrázku krásne domčúriky - v skutočnosti 4posch.baráky pre 1000 ľudí (včúľ je nás 850 aj s batoľatami) - do roboty budem chodiť asi potom helikoptérou alebo tak 2 hod.pred začiatkom prac.doby - ale možno zasypú Dunaj a cestu rozšíria . A keď bude chceť sused suseda navštíviť, tak si budú musieť popod cestu tunelíky vyhrabať, žeby prešli no a v ďalšej etape sa podľa vzoru SKANSKEJ určite zariadia aj majitelia ďalších 135 ha plochy určenej na výstavbu (skanska má 5ha) a jednoduchou matematikou zistíme, že o pár rôčkov bude Devín prekvitajúce sídlisko s vyše 25000 obyvateľmi, z ktorých si len pôvodných zopár bude nostalgicky spomínať na to, že sme tam kedysi mali chránenú krajinnú oblasť a že tá halda obsprayovaných ogrcaných a območených smradľavých kameňov (ak si ich ľudkovia nerozoberú na výstavbu) bola kedysi národnou kultúrnou pamiatkou Devín. Takže ak chceš deťom nejaké tie pamätihodnosti v rodnej Bratislave ukázať, friško dobehni, kým ešte sú.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

bepo
ingi-tuším bude lepšie ísť najskôr na poraďácku akciu,zrejme skončíme skôr.
Bepík a ostatní, ja to budem musieť vyriešiť tak, že odbehnem k Vám (tááák som sa na Vás tešila ), lebo my začíname o 16.00 a končíme vraj v skorých ranných ).
...veď viete, ako je to so závislákmi ...myslím tým od treffov
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To je údel okolia Bratislavy.Aj ostatní chcú niekde bývať.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
bepo
To je údel okolia Bratislavy.Aj ostatní chcú niekde bývať.
Počítam že si reagoval na moje sťažnosti na plánovanú výstavbu v Devíne - čo si myslíš, čo by si vybral radšej človek, majúci peniažky na byt v tejto luxusnej výstavbe - rodinný dom či bytovku? Myslíš že je v Bratislave ozaj tak málo luxusných bytov, že ich ozaj treba stavať tesne na hranici chránenej lesostepi a to hneď vyše 300? - pre 1000 ľudí? My neprotestujeme proti výstavbe, ale proti sídlisku. Ozaj myslíš že je takéto dačo vhodné práve do Devína? Možno som nekritický zarytý lokálpatriot, ale predsa Devín je vari čosi iné ako Petržalka? Ale môžem sa aj mýliť, veď koniec koncov, do lužných lesov do Rakúska to nie je až tak ďaleko a tam si prírodu trochu inak vážia, takže ešte nejaký ten rôčik sa budeme môcť chodiť rekreovať zo sídliska Devín napríklad tam Bepo nič v zlom ale v tomto sa budem hádať dozblbnutia i keď si asi moc nepomôžeme, ale je to smutné.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

V piatok prídem aj ja. Odchod na chalupu odkladám na sobotu, takže so mnou počítajte a teším sa na všetkých. Smútok a protestné akcie nechať doma. Život ide ďalej a čas veľa vecí vyrieší úplne ináč ako to vyzerá teraz. From Luebchenko - SKANSKU asi neprevalcujete. Aj ja by som bývala radšej v Devíne ako v Petržalke. Dať za byt 4,5 mil. na Tomášikovej alebo v Devíne je predsa len rozdiel. Takže ak majú záujemcov urobia pre výstavbu možné aj nemožné. A radšej pozor na električky.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Záujemcov vraj majú z radov športovcov, ktorí sú solventní a kultúrni, takže prírodu ničiť nebudú za tie prachy by som na tvojom mieste už radšej uvažovala nad rodinným domčekom vidíš a furt budem rýpať! teším sa na zajtra a sľubujem že si od skanskej mrchy dám pauzu. čestné pionierske možno
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ľubi-jasne že to bolo pre teba.Choď sa pozrieť do okolitých dedín ako sa rozrastajú.Tam kde boli rodinné domy dnes stavajú bytovky a radovú zástavbu.V posledných rokoch sa čoraz viac ľudí sťahuje do Blavy.Ja som sa tu narodil a tiež mi je z toho zle ale realita je taká.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
bepo
Ľubi-jasne že to bolo pre teba.Choď sa pozrieť do okolitých dedín ako sa rozrastajú.Tam kde boli rodinné domy dnes stavajú bytovky a radovú zástavbu.V posledných rokoch sa čoraz viac ľudí sťahuje do Blavy.Ja som sa tu narodil a tiež mi je z toho zle ale realita je taká.
Peťko, ja ozaj len tak šuškám potichúčku : ale veď tu ide o Devín a nie o okolité dediny. O Devín... A veď aj v tých dedinkách si tri krát rozmyslia či sídlisko či rodinné domčoky (i keď novodobé baroko.... )
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ak tomu správne rozumiem, tak zajtra (8.4.) o 17.00 v Pravda café?

Ak áno, určite prídem. Tešte sa na kopu pikošiek.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
aj ja by som, ale ešte to neviem naisto...
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Jozef Mihál
Ak tomu správne rozumiem, tak zajtra (8.4.) o 17.00 v Pravda café?

Ak áno, určite prídem. Tešte sa na kopu pikošiek.
Už si chystám zápisniček.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Editka, ako náš premiér hovorí, pikošky budú "off record".
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
No zbohom! idem plátať diery v pamäti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať