Zavrieť

Porady

Čo s predaným dronom, ktorý mi chcú vrátiť ?

V piatok v poobedňajších hodinách som predal dron, kt. som predával cez internetový portál. Ozval sa mi na to jeden pan, dohodli sme si stretnutie.V daný deň prišiel pan aj s chlapcom kupit dron, ukázal som im ako sa zapína, dal som ho pred tým nabit vsetko bolo ok, s dronom som na chvilu aj vzlietol, fungoval ako mal a dnes v nedeľu, mi volal ze ho chce vrátiť pretože uz zrazu nejde vrtuľa, nabíja sa dlho a nevydrží dlho vo vzduchu. Svoje peniaze chce samozrejme spet a dron mi vráti, ale čo ja teraz s tým dronom ? Vsetko šlo ako malo, a im to zrazu po 2 dňoch nejde, nic nefunguje. Kto vie vlastne co s tým robili, ovládanie je samozrejme náročne takze neviem ako by som sa mal zachovať.
Naposledy upravil kopretinka : 18.07.16 at 14:41
3 komentárov     zbaliť
ivka70 Predaval di ho ako sukromna osoba cez bazar - pouzity alebo ako obchodnik cez e-shop?
Ľudovit Š Predával som ho ako súkromná osoba cez bazár, dron bol použitý.
misoft Kašľať na neho - videl ako funguje, bol mu predvedený v prevádzke, fungoval, je to použitý tovar. Pre teba je to uzavreté. Že si to predával cez bazár - irelevantné . je to len portál, ktorý zabezpečí zobrazenie a kontakt - bazár to fyzicky nepredáva. Je to vzťah ty a kupujúci.
Mne to navodzuje fakt, že mladý to roztrepal a fotrík to chce zvaliť na teba... chlapec sa zabavil, dodžubkal to a teraz sa toho chcú zbaviť a prachy späť.
Povedz tomu chytrolínovi, že ty nezodpovedáš za to, že malý sráč s tým nevie robiť a rozbil to.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Čo s predaným dronom, ktorý mi chcú vrátiť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.