Zavrieť

Porady

Usporiadat
JTOMA JTOMA

JTOMA je offline (nepripojený) JTOMA

Ahoj,
nápad celkom dobrý, ale ten pravopis ....
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
neznie to zle, ale určite budeš musieť nejakým relevantmým spôsobnom zabezpečiť dôveryhodnosť takejto firmy.
Podbne sú na tom aj upratovacie služby. Ľudia by sa mohli obávať pustiť si do bytu niekoho, o kom nič nevedia (začínajúca firma), resp o kom nemajú dobré referencie.

dana
0 0
kattka.c kattka.c

kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

podla mna to mozes skusit, ale tak ako napisala dana9 - budes musiet nejak zabezpecit doveryhodnost firmy.
0 0
Drayer Drayer

Drayer je offline (nepripojený) Drayer

Nekomentujte to kazdy, ale piste sem svoje napady!!!!!!!!!!!!
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

romarico
NETREBA KOMENTOVAŤ ALE PRIDAJ NÁPAD!!!!!!!!!
Milý mladý priateľ,
aspoň predpokladám, že si mladý, podľa Tvojich prudkých reakcií. Prečítaj si, prosím, viaceré témy, ktoré sa tu na Porade rozoberajú. Zistíš, že všetko je debata a radenie na základe DOBROVOĽNOSTI a rovnakých práv pre všetkých členov. Preto Ťa prosím, aby si nám neprikazoval, čo máme a čo nemáme písať. Nechcem Ťa strašiť, ale mohlo by sa Ti stať, že sa Ti viac nikto neozve, aj keby si mal "nápad za milión". A vieš, ako sa hovorí: čím viac hláv, tým viac rozumu.
V každom prípade Ti držím palce, aby sa Ti Tvoj nápad podarilo realizovať.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pre Romarica a Dreyera:
Chlapci, nevadí Vám, že ste už jednu tému v Začiatkoch podnikania zlikvidovali?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

romarico
NETREBA KOMENTOVAŤ ALE PRIDAJ NÁPAD!!!!!!!!!
... ja tusim mam napad ... bol by si, prosim, taky dobry a trosku, aspon zbezne by si si prebehol nejaku netiketu ... (najdes lahko cez google) - lebo az som sa zlakla, ked som zbadala tie tvoje velke pismena s mnohymi vykricnikmi na konci vety ... kedze na nete mame malo neverbalnych prostriedkov na vyjadrovanie, tak potom mnohe z nich maju dost presny vyznam. Napriklad aj velke pismena.
To vo virtualnej komunikacii totiz znamena, ze kricis, velmi kricis ... a to sa potom moze ludom zdat, ze si neslusny, nahnevany ... alebo nieco podobne. Velke pismena v celej vete sa naozaj pouzivaju velmi vynimocne, obycajne vtedy ak chces dat najavo, ze sa hnevas, alebo chces dat najavo nieco akoze: "JA SOM TU NAJVACSI KRAL!!!!!!" ... a odhadujem, ze to si nemal v umysle
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
romarico
Tušil som že len poučovanie nesvisiace s témov s toho bude nič iné .
Ak si to tušil, nemal si zadávať tému. Ak chceš názory, musíš prijať aj negatívne.
A teraz k tvojej téme. Myslím, že máloktorý podnikateľ Ťa pustí hneď k vybavovaniu vecí na úrade, alebo k celej správe domu. K takejto pozícii sa dopracováva dôslednou a zodpovednou prácou a kladnými referenciami.
Ja mám napríklad veľký dvor a dom o ktorý sa nemám kedy starať. Teraz to zvládam s odretými ušami. Páčilo by sa mi, keby som mohla zavolať firmu, ktorá by mi zabezpečila napríklad pokosenie trávnika, postriekanie stromov, drobné opravy najskôr okolo domu a neskôr aj v dome. Všetko je to o dôvere zákazník firma. A nechci hneď poskytovať služby podnikateľom,ktorí majú veľa peňazí, tí sú na platby najskúpejší. Skús sa skôr zamerať na ľudí, ktorí sú sami, nemôžu sa postarať, ale môžu si takúto službu zaplatiť. Nie je ich málo. A nebuď taký prchký.... Niekedy nápad a peniaze nestačia. A v tom, čo by si chcel robiť je potrebná rozvaha a dôvera. Veľa úspechov.
0 0
Drayer Drayer

Drayer je offline (nepripojený) Drayer

Eulalia
Milý mladý priateľ,
aspoň predpokladám, že si mladý, podľa Tvojich prudkých reakcií. Prečítaj si, prosím, viaceré témy, ktoré sa tu na Porade rozoberajú. Zistíš, že všetko je debata a radenie na základe DOBROVOĽNOSTI a rovnakých práv pre všetkých členov. Preto Ťa prosím, aby si nám neprikazoval, čo máme a čo nemáme písať. Nechcem Ťa strašiť, ale mohlo by sa Ti stať, že sa Ti viac nikto neozve, aj keby si mal "nápad za milión". A vieš, ako sa hovorí: čím viac hláv, tým viac rozumu.
V každom prípade Ti držím palce, aby sa Ti Tvoj nápad podarilo realizovať.
Nikto ti tu neprikazuje čo máš a čo nemáš písať. Ale každý by sa mal držať témy keď už do nej píše príspevky. Téma bola, aby každý sem vložil svoj vlastný nápad, nech je akokoľvek absurdny a nie na to aby ho potom každý rozoberal. Keď chceš debatovať tak kľudne môžeš ísť do inej témy. Autor tejto témy ju na debatovanie nevytvoril.
Ak Vás všetkých baví písať ktorú určil jej autor, tak len tak ďalej. Zabraniť Vam v tom nemôžeme.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Drayer
... Ale každý by sa mal držať témy keď už do nej píše príspevky. Téma bola, aby každý sem vložil svoj vlastný nápad, nech je akokoľvek absurdny ... ....Ak Vás všetkých baví písať ktorú určil jej autor, tak len tak ďalej. Zabraniť Vam v tom nemôžeme.
ved ja som napisala napad a ani sa mi nezda byt az taky absurdny

btw: "nemozeme" kto?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

romarico
poniektorý asik dobre nečítate ja v tom nechcem podnikať ja si podnikám zo svojim ale ponukol som to čo aj ja potrebujem lebo nestíham. Čiže čítaj a porozmýšlaj o čom článok je a potom si komentuj koľko sa ti žiada.
Fajn, komentujem, koľko sa mi žiada: Odo mňa sa viac žiadneho slova nedočkáš.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Prosím všetkých zainteresovaných aby sa držali etikety Porady!!!

P.S. ak niekto nemá čas zhánať a obstarávať a nevie ako si vybrať dodávateľa, existuje nový spôsob: www.zakazky.sk - dokonca môže pridať hodnotenie či bol spokojný s dodaním... atď.. ....veľa možností
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
romarico
slová mám v prdeli ja chcem činy. EULALIA
Myslím si, že takéto prejavy tu nepotrebujeme na porade.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
romarico
slová mám v prdeli ja chcem činy. EULALIA
Najprv som sa nechcela vyjadriť k tejto téme, ale musím.
Romarico, súdiac podľa týchto tvojich príspevkov by som si ťa, prepáč, nevpustila ani pred dvere svojho bytu a už vôbec nie do bytu, aby si mi s niečim pomohol. Podľa toho, čo píšeš, si ťa predstavujem ako chlapa, čo má plné vrecká peňazí, ale prepáč, v etikete správania máš véééééééľke medzery, viď vyššie uvedený tvoj citát. Môžem ti povedať , že som členom tejto porady už 2 roky, ale za celý ten čas som sa ešte nestretla s takýmito výrazmi a s takýmto postojom v príspevkoch !
Prosím ťa, už na túto stránku radšej neprispievaj !
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

romarico
...slová mám v (censored) .....

kurnik - a ze co to tu tak smrdi !
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
romarico
Myslím že ja nemôžem ovpliniť vaše myslenie a konanie svojímy príspevkamy lebo máte svoj rozum a som pre vás bezvýznamný ale sú tu ľudia ktorý ovplivňujú nás všetkých nielen svojimi výrokmy ale aj činmy a vôbec vám to nevadí ostávajú bez kritiky používajú slová a činy hrubšieho zrna pred zrakmi miliónov ľudí a berú za to plat na ktorý sa všetci pekne potichu skladáme. Takže jedno slovko od bezvýznamného vás ide priviesť do rozpakov a každodenná nekalá činnosť,podvody,vojny a vraždy tých ktorý nám "vládnu " sa vás akože netýka hm. Toto je článok pre tých ktorý si vidia len po nos a nevedia .. /áále končím nemá zmysel /
Naozaj som nevedel, že chceš zakladať filozofickú tému o tom, prečo sú vojny, podvody, vraždy a podobne. Toto táto stránka nerieši. Ale naozaj keď chceš podnikať v čomkoľvek, nauč sa aspoň trocha pravopis, nedá sa to čítať.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

romarico
a som pre vás bezvýznamný ..... /áále končím nemá zmysel /
tu na porade nie je nikto bezvyznamny, ... pisem to vsade uz mesiac - kazdy jeden novy clen na porade ma rovnaku hodnotu ...

ale - zalezi iba na nom, ako s tou svojou pociatocnou hodnotou nalozi
0 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Normálne som stratila reč. Prepáčte, ale idem radšej do inej témy. K tejto neviem zaujať stanovisko a vyzerám asi takto .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
To,že aký názor vytvoria poraďáci na člena, závisí len na tom členovi. Určite zaváži prvý dojem, a následne jeho príspevky, resp. etika...
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 13.06.06 at 15:56
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pridám sa ku kritikom. Po zhliadnutí profilu, by som sa mohla domnievať, že pri tom veku aký je uvedený, by už mohol mať Romarico aj rozum a cit pre vyjadrovanie a nie používať urážky a správať sa ako malé dieťa, ktorému berú jeho obľúbenú hračku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať