Zavrieť

Porady

Ako zateplit a oddrenazovat sokel pri takto spravenom zaklade?

Dobry, chcel by som sa spytat ako vyriesit zateplenie a oddrenazovanie (spolu s nopovou foliou) pri takto prevedenych zakladoch, Tie sa nam po odokryti sokla ukazali v takejto zvlnenej (horizontalnej aj vertikalnej) mase. Znami odporucal poodbijat/poorezavat tie vycnievajce kusy betonu aby to malo aspon trochu formu (a kedze koli niektorym sa k soklu s 5cm styrodurom ani len nedostanem. Vdaka, skaco
zaklad-1.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    skaco Diiiky, toto som uz videl a viacmenej sa toho budeme drzat. Len na obrazku hore je zaklad pekne rovny a zarovno s domov, kdezto ten nas skace vertikalne aj 30cm a horizontalne od baraku niekde aj 50cm.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    To ako vzniklo ???
    Veď ten kopec Ti drží vlhkosť pri múre, to čo tam natečie je ako vo vani...
    Tiež by som to rozbil by to mohlo mať spád od múra preč.
    skaco No ved prave. Neviem ako to vzniklo, ale ked sme odkopali sokel, bolo to tam. Zaklady aj holodom stavala firma, zateplenie sokla a drenaz si uz ale musime dorobit sami a ked som toto ukazal par ludom co zatepluju, tak len krutili hlavou, ze take zaklady este nevideli. Tak teraz neviem ci to mam dat firme 'upratat'. Len ci nam to potom nenarusi statiku.
    bodliak Statiku to nenaruší. Osekávať budeš len do roviny.

    Ako zateplit a oddrenazovat sokel pri takto spravenom zaklade?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.