Zavrieť

Porady

Softip export prikazov ako?

Zdravim vas,
mam 2 otazky pre mzdarky pracujuce v programe softip..
1. ja robim uhrady vo stredne velkej firme, nasa mzdarka ma program Softip a tvrdi, ze z toho programu sa neda vyexportovat nijaky prikaz, ziaden subor, ktory by som stiahla do HB/IB. ze v tomto mzdovom programe ziadna moznost exportu nie je. Je toto pravda? to vazne ten program nedokaze exportnut ziaden vystupny format a ja musim nahadzovat vsetkych 100ks uhrad rucne?

2. toto mi tvrdi aj pri mesacnom prehlade na DU, ze sa neda exportovat (xml, ktory natiahnem do eDANE)


prosim, ak potrebujete upresnenie k programu (cislo aktualizacie, verzie, druhu alebo co) tak zistim, ale ja tento program nemam u seba, tak potrebujem pomoc .. a nejaky presny navod ako to spravit, ktory jej dam a vie podla neho postupovat... dakujem pekne..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Neverím, že by export nebol možný, zavolaj na hotline, povedia, ako postupovať. So Softipom som pracovala pred 10 rokmi, a už vtedy sme robili exporty do banky.
    Naposledy upravil Dav : 13.11.13 at 06:00

    Softip export prikazov ako?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.