Zavrieť

Porady

Ako prenesim vlastnosti grafu do druhej tabulky?

Dobrý deň

Chcem sa spýtat ako viem preniest vlastnosti grafu do druhej tabulky?

Chcem spravit štatistiky na kazdy mesiac. Vytvoril som pre jeden mesiac komplet tabulku s grafmi( bolo tam vsetko co som potreboval, isiel som vytvarat tabulku na dalsi mesiac prekopiroval som celu tabulku aj z grafmi z prvej tabulky, po prepisani udajov v druhej tabulke sa mi nezmenili udaje v grafoch. vsetky informacie mi taha z tej prvej tabulky. VIem to zmenit nejako aby mi to tahalo z daneho dokumentu?



Za odpovede Vám vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    1) Najjednoduchší spôsob je skopírovať celý list (klik pravým tl myši na "uško" listu a voľba "Premiestniť alebo kopírovať", resp stlačený CTRL a ťahám ľav.tl myši ) - vtedy sa príslušné väzby na graf upravia samé (graf sa odkazuje na data zo skopírovaného listu)

    2) V prípade ako je popisovaný v zadaní (data a graf boli prekopírované na nový list) je treba zmeniť odkaz na zdroj údajov pre graf - viď prílohy, pre XL 2003 i XL 2013.

    P.
    Graf-zmena-zdr-dat-xl2013.JPG  
    Graf-zmena-zdr-dat-xl2003.JPG  
    1/1

    Ako prenesim vlastnosti grafu do druhej tabulky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.