Zavrieť

Porady

Presun dat z jednej tabulky do druhej

Ahojte,

potreboval by som zistit, ci je mozne nejakym automatickym sposobom (asi to pojde len cez VBA) presunut urcite data z jedneho suboru (zoznam.xls) do druheho (import.xls). Problem je v tom, ze kazdy z nich ma ine rozlozenie harku - vid prilohy.

Co sa tyka suboru zoznam.xls, tak tam sa pocet ucastnikov moze menit. Vzdy vsak budu v takom formate, ako je zobrazene.

V subore import.xls som farebne zvyraznil tie bunky, ktore je potrebne importovat z druheho suboru.

Vdaka za pomoc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
arion92 Pozri príspevok
Ahojte,

potreboval by som zistit, ci je mozne nejakym automatickym sposobom (asi to pojde len cez VBA) presunut urcite data z jedneho suboru (zoznam.xls) do druheho (import.xls). Problem je v tom, ze kazdy z nich ma ine rozlozenie harku - vid prilohy.

Co sa tyka suboru zoznam.xls, tak tam sa pocet ucastnikov moze menit. Vzdy vsak budu v takom formate, ako je zobrazene.

V subore import.xls som farebne zvyraznil tie bunky, ktore je potrebne importovat z druheho suboru.

Vdaka za pomoc
SODOMA GOMORA.
To kto ti vymýšľa takéto tabuľky?

Dal som ti to do jedného súboru.
Riadok 2 od stlpca E skopíruj koľko potrebuješ smerom dolu.
Naposledy upravil marjankaj : 17.05.11 at 16:35

arion92 je offline (nepripojený) arion92

arion92
marjankaj Pozri príspevok
SODOMA GOMORA.
To kto ti vymýšľa takéto tabuľky?

Dal som ti to do jedného súboru.
Riadok 2 od stlpca E skopíruj koľko potrebuješ smerom dolu.
Supeer (palec hore ).
Bohuzial tieto tabulky vymysleli tvorcovia softveru, ktory v praci pouzivame. Export je v uplne inom formate nez import...

Presun dat z jednej tabulky do druhej

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.