Zavrieť

Porady

90-dňová rozlišovacia dieta

Dobrý deň. Zaujímalo by ma, či má niekto z Vás skúsenosti s 90dňovou rozlišovacou dietou, ktorú drží aj p. Majda Paveleková. Kniha, ktorá je o tejto diete je už vypredaná, tak ak niekto máte recepty čo sa môže a hlavne kedy jesť, tak prosím o informácie. Potrebujem schudnúť asi 6 kg, a že vraj s touto dietou to ide ľahko. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    pozri sa na www.martinus.sk tam ju ponúkajú v češtine a už majú aj druhú časť.

    Mariana B. je offline (nepripojený) Mariana B.

    Mariana B.
    Ahoj Deskos

    moja kolegyna tu dietu drzala a poviem ti, velmi jej pomohla a schudla takych osem kilogramov... drzala tu dietu v podstate dost striktne, aj ked si obcas dopriala nieco aj pomimo povolenych potravin (napr. ked sme v praci oslavovali, tak si dala kolacik).
    Ja sama s touto dietou nemam skusenosti, takze aspon tej kolegyne...

    M

    jana je offline (nepripojený) jana

    jana
    Ja som ju držala 3 mesiace, schudla som 13 kg, ale keď som prestala, tak som sa vrátila spať k pôvodnej strave a kilečká som pribrala znova.

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    jana Pozri príspevok
    Ja som ju držala 3 mesiace, schudla som 13 kg, ale keď som prestala, tak som sa vrátila spať k pôvodnej strave a kilečká som pribrala znova.
    Hneď na prvej strane sa píše:
    ..."Cielom 90dnovej diety je nielen strata kilogramov, ktore mate navyse, ale aj zmena metabolizmu v organizme. To je záruka, že si svoje kilogramy aj udrzite. Preto po skonceni diety este dalsich 90dni jedzte na ranajky ovocie, ostatne jedla pocas dna konzumujte podla vlastneho vyberu, ale usilujte sa pokracovat vo vyvazenej strave."

    ...Pokiaľ si sa na to odhodlala a bola natoľko silná, že si vydržala 90 dní, prečo si sa vrátila k pôvodným stravovacím návykom? Podľa mňa to bude tým. Ja som už ani neviem koľko mesiacov v predprípravnom štádiu - občas si recepty prečítam a odhodlávam sa pustiť do toho... Občas čosi upravím na menej diétne a spravím aj pre rodinu...


    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Prvú časť 90dňovej diety je dostať v kníhkupectvách. je vyhotovené už neviem koľke vydanie. Ja som sa tiež uskromnila s českou verziou, ale minule ked som bola v kníhkupectve tak ju mali aj v SJ.

    Zuzana12 je offline (nepripojený) Zuzana12

    Zuzana12
    Baby....ja som sa na to vrhla hneď 03.01.2009 a doteraz som schudla 5 kg. (mala som 75 )... najhoršie pre mňa sú tie vitamínové dni - vtedy by som zjedla aj vlka.
    Čo sa mi páči je, že výber jedla je fajn - ešte aj varianty jedál a nepociťujem hlad - až na ten V.deň........xixixixi

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Ja som sa začiatkom februára tiež odhodlala na tento 90-dňový spôsob stravovania ... a môžem sa pochváliť, že tentokrát úspešne . Minulý rok takto na jar som vydržala až 6 dní, dnes som už na 35. dni. Mojím cieľom je dostať sa z veľkosti 40 minim. na č.38. Doterajší výsledok -6 kg (dokonca bez akéhokoľvek cvičenia .. za pc sa to veľmi nedá ). Nemôžem povedať, že by som trpela hladom, okrem vodného dňa je všetko v pohode.V prípade vitamínového dňa sa však kŕmim zeleninou ... z ovocia sa veľmi nenajem.
    Mám známu, ktorá touto diétou schudla cca 17 kg a je tomu už čosi cez dva roky a odvtedy nabrala späť iba 3 kg.

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    je to super dieta ja som začala niekedy v júli minulého roka a ani po skončení diety som nepribrala naopak ešte som schudla dalsích 6 kg. Je pravda, že v tom pokračujem , ale už nie tak ako počas 90 dní. Prajem veľa úspechov.

    monva je offline (nepripojený) monva

    monva
    Viete mi prosím niekto poradiť, či je možné držať túto diétu, ak ešte dojčím ?
    Malý má síce už 1,5 roka ale nakoľko má atopický ekzém, chcem vydržať čo najdlhšie.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    monva Pozri príspevok
    Viete mi prosím niekto poradiť, či je možné držať túto diétu, ak ešte dojčím ?
    Malý má síce už 1,5 roka ale nakoľko má atopický ekzém, chcem vydržať čo najdlhšie.
    Myslím, že pri tomto stravovaní dodáš telu všetko, čo potrebuje. Sama budeš vidieť, či tento druh stravovania ovplyvňuje tvorbu mliečka. Vyskúšaj a posúď sama, ako Tvoj organizmus zareaguje.

    mambi je offline (nepripojený) mambi

    mambi
    ahojte,

    ja som sa tiež rozhodla pre túto dietu. Viete mi však poradiť, či pri nej môžem piť kávu z jačmena? Názov kávy: C..O od Nes..é. Samozrejme bez cukru a mlieka?

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    mambi Pozri príspevok
    ahojte,

    ja som sa tiež rozhodla pre túto dietu. Viete mi však poradiť, či pri nej môžem piť kávu z jačmena? Názov kávy: C..O od Nes..é. Samozrejme bez cukru a mlieka?
    píše tam že skúste žitnú kávu a jačmeň je tiež žito, takže kľudne, bez cukru a bez mlieka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.