Zavrieť

Porady

windows XP - slovensky manual

Poradi mi niekto kde by som zohnala slovensky manual k windows XP.
Prip. anglicko -slovensky slovnik k vyrazom a heslam použivanym pri praci s PC. Neovládam absolutne anglicky jazyk, takže všetky prikazy a hesla v PC su pre mna španielska dedina. dakujem za skorú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    existuje ale help prirucky su vecsinou v anglictine najlepsie by bola nejaka knizocka v .pdf Ja mam akurat taku knizocku lenze pre 98 a zhanam aj ja na XP.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    kvalitar Pozri príspevok
    existuje ale help prirucky su vecsinou v anglictine najlepsie by bola nejaka knizocka v .pdf Ja mam akurat taku knizocku lenze pre 98 a zhanam aj ja na XP.
    Neviem, či zoženieš niečo v pdf. Bežne je Pomoc v elektronickej verzii vo Windows a býval aj lokalizovaná v SJ. Knižné príručky sú zase autorsky chcránené, takže zostáva ti asi len zakúpiť si nejakú knižku o WinXP, keď ti on-line help nepomôže.

    Ale čo konkrétne potrebuješ wo Windowsoch vedieť, veď väčšinu času aj tak pracuješ v nejakej inej aplikácii, Windows je len prostredie, v ktorom tie aplikácie fungujú.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Cez torrenty to signalizuje moznost stiahnut manual XP iba v PL jazyku a samozrejme manual v AJ.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    otazne je co osobne povazujete za manual k Windows XP. pokial knihu XYZ tipov a trikov pre WinXP tak mozno sa niekde najde nieco v cestine alebo slovencine, ci skor by som hladal na forach rozne postrehy uzivatelov co a ako.

    Manual k Win XP pre bezneho uzivatela bude asi nieco ine ako pre programatora alebo pre administratora.

    Pre bezneho uzivatela stacia knihy typu - tipov a trikov resp rychle prirucky v cene cca 250Sk s par strankami.

    myslim ze pokial clovek nerozumie dostatocne operacnemu systemu tak je to dobra investicia do papierovej formy, pretoze v pripade problemov nie sme odkazany na pocitac.
    celkovo knihy pomahaju.

    riesenim je taktiez nechat si od niekoho ukazat co a ako funguje a robit si poznamky, taky minikurz.

    manual typu WinXP professional - profesionalne ci nebodaj resource kit sa v elektronickej forme v SK nedaju zohnat. dokonca ani v papierovej forme niesudostupne v slovencine, niekedy sa vyskytnu v cestine ale vacsina zostava v anglictine.

    skuste specifikovat oblast v ktorej sa pohybujete, co presne potrebujete a ocakavate od vaseho PC a nasledne sa da najst prislusna kniha v papierovej, ci elektronickej forme

    windows XP - slovensky manual

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.