Zavrieť

Porady

Položky na sklade

Ahojte, akým spôsobom riešite nahodenie položiek do skladu v alfe, keď nemáte žiadny doklad o ich obstaraní, nákupnú cenu ani dodávateľa...

thx
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Prepáč, ale ten tovar, či materiál čo Vám dôjde bez DL???? čo prípadné rozdiely??? a dohodnutá cena???? mne z toho jednoznančne vychádza, že ten tovar, či materiál je akýsi kradnutý?????xixixi

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    materiál mohol byť napr aj darovaný,ale aj v tom prípade treba o ňom účtovať,inak sa ti to na sklad nedostane

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    ladyrs Pozri príspevok
    materiál mohol byť napr aj darovaný,ale aj v tom prípade treba o ňom účtovať,inak sa ti to na sklad nedostane
    OKi....ale existuje aj darovacia zmluva......v ktorej by mohla byť cena...ak nie, tak si zistite napr. u Vašej konkurencie, akú cenu majú, popr. vedú a za takú predávajte aj Vy.....nebudete mať náklad , nič viac, ale dokladovo to bude vyriešené....a zaženiete prípadné problémy....mňa napadá napr. RÚVZ, popr. polícia....už som čokoľvek zažila....tak opatrnosti nie je nikdy dosť...

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    samozrejme,súhlasím s tebou ..... zadávateľ je zrejme začiatočník a/alebo nemá skúsenosti s "napríjemkovaním" inak,ako z dod.faktúry

    Ericsoft je offline (nepripojený) Ericsoft

    Ericsoft
    Áno, som začiatočník. Ďakujem za info. Ide o tovar ktorý leží skladom už dlhé roky, a je problém dopracovať sa k dodacím listom či cenám.

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    Ericsoft Pozri príspevok
    Áno, som začiatočník. Ďakujem za info. Ide o tovar ktorý leží skladom už dlhé roky, a je problém dopracovať sa k dodacím listom či cenám.
    ak je to tzv. inventúrny prebytok,tiež treba o tom účtovať

    Ericsoft je offline (nepripojený) Ericsoft

    Ericsoft
    Taká neformálna otázka, nájde sa tu niekto kto by vedel a bol ochotný raz za čas zodpovedať nejakú "banálnuô otázku z účtovníctva? Nechcem totiž zakaždým vytvárať novú tému, a nie vždy nájdem odpoveď v histórii..

    Mohlo by to byť cez icq, či skype či maily...

    Na oplátku by som ja poradil v oblasti počítačov, IT, alebo pomohol pri výbere či ponúkol zvýhodnené ceny, služby..

    stačí napísať na obchod@ericsoft.sk alebo 390-442-309 či skype libenriko.

    Ďakovala

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.