Zavrieť

Porady

Nové školenie OLYMP: Ročné zúčtovanie zdravotného poistenia

Ahojte kolegovia,

práve som sa na stránkach KROSu (www.kros.sk/16446) dočítal, že už sú vypísané termíny hromadných školení k ročnému zúčtovaniu zdravotného poistenia. Ja sa chystám prihlásiť na termín 5. 6. do Trenčína. Verím, že sa na školení dozviem, ako bez chýb a čo najlepšie zvládnuť ďalšiu úlohu, ktorú na nás hodil štát.

Chystáte sa na školenie aj vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    fedor fedor, čo tak otvorene priznať napr.:

    Milí Poraďáci, som zamestnancom KROSu, ktorý pre Vás pripravil školenia... etc.

    Myslím, že KROS sa za svoju prácu hanbiť nemusí a tie mimikry sú zbytočné.

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Ďakujeme za pochvalu, pán Mihál. Potešila. A pozývam týmto všetkých poraďákov na Olymp školenie do Nitry toho 9.6.

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Dokonca som sa dočítala , že firma KROS pripravuje editovateľné tlačivo Ročného zúčtovania zdravotného poistenia pre SZČO v najližších dňoch.
    Ponúknu aj nejaké vzory. Myslím ,že to drobných živnostníkov určite poteší.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tlačivá sú na www.rksoft.sk...........FORMIK, ešte som neskúšala, len stiahla.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Lida
    tlačivá sú na www.rksoft.sk...........FORMIK, ešte som neskúšala, len stiahla.

    Stránku nelze zobrazit........

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ale veď my editovateľné už máme ?! A,B aj C.

    Pozor !
    http://www.sideria.sk/preplatitelov_...ne_tlaciva.asp

    tabuľku nepoužívajte dovtedy, kým nezmizne toto upozornenie.
    Marína už upozornila poisťovňu Sideria na výpočtové chyby.
    Po odstránení chýb vo výpočtoch , nahradím správnym linkom.
    Naposledy upravil Melnick : 14.05.06 at 20:12 Dôvod: Doplnený príspevok o link

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Melnick
    Ale veď my editovateľné už máme ?! A,B aj C.


    http://www.sideria.sk/preplatitelov_...ne_tlaciva.asp
    Majka, ja som to dnes skúšala, veľmi som sa potešila, ale hneď ma to aj schladilo. Napr. typ A na strane 2 sa už neviem dostať do rodného čísla, typ B hneď na prvej strane ma to nepustí do rodného čísla - úplne hore, ani kód zdrav. poisťovne nemôžem opraviť a podobné muchy. Neviem či niečo robím zle, alebo to robí aj druhým. Ostatné som ešte neskúšala.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Lida
    tlačivá sú na www.rksoft.sk...
    nebol to celé ako link...
    .FORMIK má tie tlačivá, treba ich nájsť v zozname., ešte som neskúšala, len stiahla.
    FORMIK je aj tu na hlavnej stránke...stačí kliknúť a dostať sa do formulárov. Kto používa FORMIK, vie o čom píšem.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    abel
    Majka, ja som to dnes skúšala, veľmi som sa potešila, ale hneď ma to aj schladilo. Napr. typ A na strane 2 sa už neviem dostať do rodného čísla, typ B hneď na prvej strane ma to nepustí do rodného čísla - úplne hore, ani kód zdrav. poisťovne nemôžem opraviť a podobné muchy. Neviem či niečo robím zle, alebo to robí aj druhým. Ostatné som ešte neskúšala.
    Elenka,keď v "TYP B" zadáš r.č v pol1 ,toto potom prenesieš
    aj úplne hore tak ako si ho uviedla v pol1.

    To isté je v "TYP A" to rodné číslo sa už tam nemusí vpisovať
    po zadaní na 1 strane ho automaticky zapisuje na všetky strany.
    Naposledy upravil Melnick : 14.05.06 at 10:56 Dôvod: doplnenie

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Melnick
    Elenka,keď v "TYP B" zadáš r.č v pol1 ,toto potom prenesieš
    aj úplne hore tak ako si ho uviedla v pol1.
    Ďakujem, idem skúšať. Moje deti už hovoria, že to RZ ZP je ako vírus. Tlačivá mám v počítači doma, v robote, v notebooku, na USB kľúči. Ešte že mi nevidia do hlavy. Dnes bude u nás k obedu TYP A, Hlavný chod TYP B, príloha TYP S a ako dezertík TYP X. A kombinácie budú podľa toho, čo komu najviac zachutí. Len neviem, čo dám môjmu vegetariánovi, keď všetky tie typy sú nervožravé. Aha, už viem, Majka, dám mu ten tvoj RV - vidíš, V ako vegoš.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    abel
    Ďakujem, idem skúšať. Moje deti už hovoria, že to RZ ZP je ako vírus. Tlačivá mám v počítači doma, v robote, v notebooku, na USB kľúči. Ešte že mi nevidia do hlavy. Dnes bude u nás k obedu TYP A, Hlavný chod TYP B, príloha TYP S a ako dezertík TYP X. A kombinácie budú podľa toho, čo komu najviac zachutí. Len neviem, čo dám môjmu vegetariánovi, keď všetky tie typy sú nervožravé. Aha, už viem, Majka, dám mu ten tvoj RV - vidíš, V ako vegoš.

    Tak toto by mohlo ísť do novozaloženej témy : "Najhumornejšie
    príspevky poraďákov" :p

    Halóóóóóó administrátori čo vy na to ?
    Naposledy upravil Melnick : 14.05.06 at 11:29 Dôvod: Zabudla som označiť:Mimo témy.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    abel
    Majka, ja som to dnes skúšala, veľmi som sa potešila, ale hneď ma to aj schladilo. Napr. typ A na strane 2 sa už neviem dostať do rodného čísla, typ B hneď na prvej strane ma to nepustí do rodného čísla - úplne hore, ani kód zdrav. poisťovne nemôžem opraviť a podobné muchy. Neviem či niečo robím zle, alebo to robí aj druhým. Ostatné som ešte neskúšala.
    A ešte sú tam aj výpočtové chyby, okrem toho čo spomínaš. Nerobí správny výpočet preddavkov.
    Pekný deň...

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Manual
    A ešte sú tam aj výpočtové chyby, okrem toho čo spomínaš. Nerobí správny výpočet preddavkov.
    Pekný deň...
    Janko ,ja si aj tak všetko vypočítam a potom dopĺňam.
    Mňa neobabrú .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.