Zavrieť

Porady

Krv z ucha!

Zdravim vas.
dnes po sprcovani mi zucha doslova zacala vitekat krv!
par dny dozadu ma pobolievala hlava a aj som mal pichlavu bolest ktoru som pocitoval vusiach no nakolko mavam problemy sprievanom pripisoval osm to ktomu.
Ale dnes ked mi zacala tiect krv ucha som vazne vobavach!
prosim ak ma niekto stim skusenosti piste lebo sa fakt bojim.
za komentare a rady dakuejm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ty načo čakáš...šmýkaj na pohotovosť!!!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skulo23 krvacanie sa zastavilo same po chvilke.
    vasa rada ma len viac vistrasila
    lujza.j keby tvojmu decku krvácalo z ucha...tak počkáš ...možno prestane a budeš vystrašený....?!
    neviem kolko máš rokov , ale POMOC..."blbí ludi taki lidi"
    willma mám silné krvácanie nhfoo§ m., - než som stihla požiadať ctených poraďákov o radu buchla mi hlava o klávesnicu a zistila som, že už vlastne žiadnu radu nepotrebujem - krvácanie sa zastavilo - pozostalí volajú pohrebákov
      zbaliť

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    ty si iný pacient.. ale asi máš rád adrenalín.. v každom prípade by bolo vhodné zistiť príčinu u odborného lekára..
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skulo23 samozrejme ze nastivim lekara nie som predca samovrah.
    chcel osm len vedeit vi tu nie je niekto kto mal nieco podobne a nevedel by mi powedeat cim to moze byt,en to som chcel no namiesto pomoci ma tu ludia len odbijaju.
    lujza.j hej ty....ty si slovák, alebo čo....si nepochopil z toho čo sme tu napísali...asi keby sa nám také niečo stalo tak padáme k lekárovi hneď....

    ale tvoj život tvoja vec!!
    Žabinka vieš, tých príčin môže byť toľko.. krvácanie z ucha môže byť príznakom veľmi vážnych poškodení, buď úrazov ucha (napr.prasknutý bubienok) alebo mozgu.. takže nečakaj na to, či to už niekto mal, alebo nie.. ale je to na tebe..
    vlado 33 http://www.napredpis.sk/krv-z-ucha/
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ak je toto zart, tak je dost hlupy a ked je to fakt, tak to uz nechapem, naco pise na Poradu. ved utekaj k lekarovi.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Čítam to až teraz ráno....

    Tak ja som si týmto prešla....môžem povedať, že mám za sebou 3 pôrody, no taká bolesť ucha ako som mala vtedy, bola asi 100násobne horšia .... Začalo mi to na Štefana večer, ukrutná bolesť ucha, letela som hneď ráno k lekárke - zápal stredného ucha, prasknutý bubienok - kojila som strednú dcéru /kvôli liekom som musela na 2 týždne prestať/, pretože bez liekov by som asi X-la... chodila som k ušnej ako na klavír, musela mi vždy umŕtviť ucho, aby ho mohla znovu a znovu prečistiť...tiekli kvapky krvi, ale najmä hnisu......
    Môžeš to mať však niečo iné - určite by som letela na pohotovosť...!!!

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    To nic nie je, to si nevsimaj. Krv z ucha je uplne bezna vec. Nerob si starosti.

    Taku nejaku odpoved si cakal? Svata prostoto, chlapovi tecie krv z ucha a on sa na porade pyta na skusenosti. Okamzite odobrat volicsky preukaz.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nuž sorry za úprimnosť ...

    Ale ja mám obavy aj o niečo iné v tej hlave .

    Lebo pokiaľ si napísal tento príspevok a čakáš na odpoveď , tak už si mohol sedieť v čakárni na ORL ...


    ...a ozaj , otázka .
    To si si čím šprtal v uchu ?
    Ihlicou ...???
    skulo23 praveze nicim!dakujem
    Chobot Karle, ja ti už ani neviem, či vôbec mám reagovať na takéto otázky...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.