Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
ivka70 co myslis tym: vycleneny z rodiny????
Chobot Treba upresniť otázku, takto nedáva zmysel.
tictac7 toto je otázka? Ja som myslela, že informácia. Nevidím tam žiadny otáznik...
avalik "Môže byť ŤZP syn vyčlenený z rodiny"

Etiketa porady:
Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...a teraz si vyber :

    NIE - nemôže !
    ÁNO - môže !



    POZNÁMKA :
    Ešte keby si tak dal viac infa , tak by aj dobre bolo ...nemyslíš ???
    Čo je to vyčlenený ...akože vyhodený z domu ???
    Koľko má ten syn rokov ???

    ...atď ...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Vsimala som si dlhsie nove otazky, kde je uvedene cele meno zadavatela a otazka je "zvlastna". Tieto mena su preberane z FB. Skor je to na moderatoroch, ci majitelovi, aby sa pozreli na to, kto za otazkami stoji.

    Doplnim, nakolko vraj je to komentar- moze byt vycleneny, aj nemusi- zalezi na rodine.
    Naposledy upravil alaya1 : 02.07.14 at 07:24

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (3)
    Dáša_, Andy Kralik, noemi-ke
    Neužitočné (1)
    Komentár, nie odpoveď (2)
    0
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka tá mínuska.....hmmmm....žeby si trafila klinec po hlave?
    alaya1 Nech mu sluzi k prospechu . Riadi sa odporucaniami admina- bodovat, bodovat, bodovat.
    arizona Ja si tiez uz davno myslim, ze tie nicky su povymyslane a otazky narocky take,len aby znechutili vacsinu ludi od Porady...lebo neverim, ze vsetci debili Slovenska, by chodili davat take blbe otazky iba na Poradu. Nikde inde to nevidavam, ale Porada je v poslednej dobe asi magnetom na idiotov a debilne temy
    avalik ta minuska je odo mna - je to komentar nie odpoved
    kopretinka avalík,to pri tejto blbej otázke-neotázke ozaj nie je podstatné......
    avalik kopretinka, to je jedno - komentare patria do komentu ... alebo na jedneho platia pravidla a na druheho nie?
    alaya1 kopretinka, nechaj tak,dakujerm. to nie koli prispevku, ale koli mojmu nicku ,
    avalik alaya nenamyslaj si a nevyryvaj
    alaya1 Konstatujem.pekny den aj tebe
    misoft Dievčence - pravdu máte obe!
    @avalik v tom, že @alaya1 nedala odpoveď.
    @alaya1 v tom, že na text sa žiadna odpoveď dať nedala a reagovala tak trochu "off topic". Chybou u teba [alaya1] bolo, že si to ako komentár nedala - ale stáva sa to (i mne niekedy - chcem komentár dať a rubnem odpoveď )
    alaya1 Ja som svoju odpoved opravila a dokonca som to zvyraznila. takze odpoved to uz je. Nechcela som to dat do komentarov,. cielene som to dala do odpovede, lebo komentare zapadnu prachom. Nerobim si nic z tych minusiek, o jednej viem, preco prisla. Holt, nezabuda sa, aj ked uz sa minuskuje pod inym nickom
      zbaliť

    Môže byť ŤZP syn vyčlenený z rodiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.