Zavrieť

Porady

Vďaka Richard

V nedeľu ráno som ako obvykle po svojej nočnej smene na nete navšívil www.porada.sk a bol som milo prekvepený že náš šuťák je na svojom starom mieste ako bol pre ,,veľkým upratovaním,zasa som mohol so svojími starými priateľmi- poraďačkami a poraďakami prehodiť,, to nejaké slovo,,
verím na šuťák sa vrátia všetci priateľia s ktorými som zažil na šuťáku aj ,,kopec srandy,, a budeme zasa partia šušťakoklebetníkov ako sme doteraz boli a náš ohník nenecháme vyhasnúť a budeme ho stále udržiavať
jediné :Vďaka Richard
s pozdravom
karol.za
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Neplánoval som nechať šuťák na hlavnej stránke, bola to len otázka času, keďže som prerábal hlavnú stránku, nestíhal som to meniť vo štvrtok (končil som okolo jednej v noci).
    Nechal som si to na sobotu a v sobotu zlyhal moj provider, nemal som doma internet až večer, takže som to hneď dorobil .-)

    Podobný osud mali aj najnovšie témy na hlavnej strane.

    Diskusia okolo týchto vecí zatienila novinky, ktoré som tu spravil :-)
    Ešte o nich poinformujem, pretože ešte stále nemám všetko hotové.

    andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

    andrej_rv
    Richard
    Diskusia okolo týchto vecí zatienila novinky, ktoré som tu spravil :-)
    Sa už tešíme

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Ja som si už vyskúšal Porada body tým, že som dal symbolicky prvý Porada bod Richardovi za to, že túto stránku perfektne udržuje, vylepšuje, a dodáva je správneho ducha. Vďaka Richard, First Porada Point.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Richard, potešil si moje oko. Máš za to u mňa pridaný bod. Ďakujem.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A ja som to včera hovorila , že Richard to tak nenechá a dotiahne to k našej spokojnosti.
    A na poradu vynovenú si zvykneme.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.