Zavrieť

Porady

Vyradia ma z úradu práce?

Zdravím,dneska som dostal sms-ku,že sa mám dostaviť do zasadačky za účelom prezentácie pracovných miest,ak tam nepôjdem vyradia ma? Ďakujem
8 komentárov     zbaliť
misoft Môžu... je to ponuka potenciálnych pracovných miest. Ty ako uchádzač o zamestnanie musíš spolupracovať s ÚPSVaR.
Inými slovami - ÚPSVaR má voľné pracovné miesta a tebe ich "ponúka", aby si si našiel adekvátnu prácu.
poodleman Ale odkiaľ oni zistia,či som vôbec tú sms obdržal? napr mne sa stalo už neraz,že mi niekto poslal sms a ani mi nedošla...
Tweety Ved nechod a uvidíš, čo bude nasledovať.
veronikasad kedy sa kona(la) prezentácia ?
poodleman Tweety: neísť,riskovať a čakať,či ma vyradia/nevyradia,to mi za to nestojí,lebo potom si musím platiť sám zdravotnú,to radšej potom pôjdem...
veronikasad: ešte sa len bude konať v pondelok,..
veronikasad Ak máš skutočný záujem o prácu, neriskuj a choď sa na UP pozrieť čo ponúkajú.

Evidencia na UP nie je povinná ak sa ti nechce pracovať alebo si chceš hľadať prácu sám, daj sa vyradiť z evidencie uchádzačov o zamestnanie. V tom prípade si ale musíš sám platiť zdravotné poistenie.
Tweety Veru, nešpekuluj, možno sa ti podarí nájsťd obrú prácu.
veronikasad Ak ti práca nebude vyhovovať, v skúšobnej dobe môžeš pracovný pomer kedykolvek ukončiť (stačí to písomne oznámiť zamestnávatelovi 3 dni vopred)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Áno. Za nespoluprácu.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Skús sa ospravedlniť u svojej referentky, napr. si práve na pracovnom pohovore na opačnom konci republiky.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety musel by doniesť potvrdenie
    kukučka No veď donesie...
    Tweety aké, ked nikde nebol?
    kukučka Ako vieš?
    Tweety A myslíš že ide? Lebo nenapísal, že áno.
      zbaliť

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..také, že "správa doručená" im určite prišlo, ked ti poslali smsku,takže v tomto smere neuspeješ...ale ak ti správu poslali dnes a ten kasting na robotu je zajtra, možeš im zavolať, že si u babky, ktorá je 300km ďaleko-a prípadne, že podáš na nich sťažnosť, že ti neskoro poslali správu a ty sa zato nemožeš dostaviť...
    ...alebo im rovno povedz, že ty od nich robotu nechceš,nech neotravujú..či..
    ..lebo "uznajú "ti len pádny argument ako ospravedlnenie, že si neprišiel..
    buchač Ak by mne taká SMS prišla, ako spomínaš ?

    Pekne by šla tá panička do Péčka...

    Vyradia ma z úradu práce?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.