Zavrieť

Porady

Certifikát Dôveryhodná firma - DPH + Aký účet v PÚ ???

Viete mi poradiť či môžem uplatniť DPH z DF za Certifikát Dôveryhodná firma a kde ho zaradiť v podvojnom účtovníctve? Kúpil ho majiteľ firmy ale momentálne Vám neviem povedať podmienky pre jeho získanie. Potrebujem vedieť postup pri DPH a určiť náklad !!!
Naposledy upravil RáchelGoleniova : 12.11.15 at 17:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ...no, ja by som si takýto "Certifikát" nekúpila, tak by som ho ani nikam nezaúčtovala...je použiteľný akurát tak ako kus záchodového papiera.....To ste vážne naleteli ????
    Oliwa Bolo by zaujímavé vedieť, čo ste pre získanie toho certifkátu urobili a ako ste sa tou dôveryhodnou firmou stali... Či šéf objednal?

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    518 AE - reklama a propagácia
    RáchelGoleniova Ďakujem, za priamu reakciu na moju otázku.

    mobebka je offline (nepripojený) mobebka

    večný optimista mobebka
    V mojom okoli sa firmám zdal normalny tento certifikát nakoľko vám dá certifikat iba vtedy ak nemáte dlhy a exekucie ako firma a podnikate v kladných číslach. Poznám aj firmu čo certifikát nedostala, lebo sú v strate, i keď nemajú dlhy voči nikomu a kupili iba stroje na výrobu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    romana147 Problém je v tom, že ho dávajú/predávajú bez toho,aby tú firmu poznali.
    mobebka ale aspoň si dajú námahu prelustrovať registre dlžníkov....takému ho nedajú...:-)
    zlatka.b nedajú si žiadnu námahu, už som videla ponuku aj pre firmu, ktorá je v registri dlžníkov. Alebo pre firmu, ktorá vznikla pred rokom a vykázala obrat 1500 eur a ponúkli jej certifikát , že patrí medzi 5% najlepších firiem na Slovensku. Skrátka ak si to firma zaplatí, tak jej dajú certifikát na všetko.
      zbaliť

    portska je offline (nepripojený) portska

    portska
    je taky novy trik miesto registra podnikatelov, ale co uz , ked to mate, z hladiska danovych vydavkov sa to da
    najlepsie zaradit do reklamy, tam by to malo byt obhajitelne

    mari2x je offline (nepripojený) mari2x

    mari2x
    dá sa kúpiť za 200 €

    aj uverejnia v HN
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    evuš ..a to sa Vám zdá ako pravý Certifikát ??? Keď si zaň zaplatíte ?? Certifikát by mal byť zadarmo a za zásluhy - takto to má hodnotu naozaj WC papiera.....aj ten je oproti tomuto certifikátu drahý
    mari2x a sú takí,čo aj viac ako 200 prepijú
    PS
    Inak títo sídlia v Trenčíne
    evuš mari2x , tu nejde o to, že človek minie 200 €, ale o to, že ten Certifikát nemá žiadnu výpovednú lehotu o Dôveryhodnosti firmy, chápeš ??
    mari2x presne tak ho aj beriem, tak bol aj kúpený
    mari2x Ale dúfam, že ti nevadí, že mám kúpený certifikát.
    Oliwa Draho si kúpil... sú aj za 80 €... písali na Porade...
    Žabinka mne minulý týždeň ponúkali za 50€..
    mari2x To bude asi tá inflácia
    kopretinka kto tomu dal mínus? ten udeľovač certifikátov? dala som užitočné
      zbaliť

    Certifikát Dôveryhodná firma - DPH + Aký účet v PÚ ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.