Zavrieť

Porady

Ako najefektívnejšie sa zviditeľnit na trhu v oblasti kamerovania svadieb a iných príležitostí?

Cca. rok kamerujem svadby pre jednu spoločnosť a chcem začať sám. Vybavenie aj skúsenosti mám. Chcem sa spýtať ako najvhodnejšie začať? Dve zakázky už mám no ďalej nič hlavne kvôli tomu, že nemám reklamu. Zatial som rozbehol FB stránku plánujem aj web. Čo by ste mi ďalej poradili?

Za všetky rady budem veľmi vďačný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

    len skúšam prežiť kobolcs
    reklama alebo radsej to nazveme marketingovy plan, bez toho nejde.
    koho chces za zakaznikov: svadobcanov, z tvojho okolia alebol z celej galaxie
    co ziskaju ked objednaju teba, lebo aj Pistike od susedov je sikovny a urobi to za pivo. (svadba pre teba bude praca budes musiet zachytit tie najvzacnejsie momenty co ti jedoducho nemozu ujst, ze si akurat dal poldecak, wc).
    musis si ponukat svoju jedinecnost fb ani stranka ta nezachrani ak budes mat ich len tak (na SK vznikaju nove www stranky cca kazdych 6 minut), mas inzerciu letaky, si 'dohodnuty' s panou z matricaku (kde sa ohlasuju svadby ) ze ti posle tipy alebo ako budes vediet skorej nez ostatny videaci ze sa nieco bude diat, ponukas nieco co nikto iny (napr. dozivotna garancia obnovenia videi bezplatne alebo ja neviem som uz u Vas pri planovani svatby nielen na svatbe a vsetko zadarmo, ako darcek Vam pripravim exkluzivny strih len pre Vas (objednavatelov). to je len zopar tipov.
    globus.video V prvom rade ďakujem za radu. Plánujem rozniesť letáky a spraviť billboard. Moja práca bude určite lepšia ako práca konkurencie u nás. S tou doživotnou garanciou je to veľmi dobrý nápad. Môj hlavný problém teraz bude aby som sa dostal do povedomia ľudí.
    Ešte raz ďakujem
    kobolcs 1 bonusova : Neponukaj to co vsetko a ako dobre vies, ponukaj ludom riesenia na ich problemy a tuzby. Pribeh poucny :
    : predajca kotlov predava starenke novy superextra nadupany kotol s casovacom, kompjutrom na nastavanie teploty, polhodinu vymenuva co vsetko kotol vie. Starenka sa na konci ho opyta : mna zaujima len ci cez tu nasu oravsku zimu urobi teplov dome, ano ci nie. Ries problemy a tuzby.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    No asi najsamlepšie bude urobiť fotky, kde neveste vidieť nohavičky, alebo pod nohavičky a ponúknuť to TOPkám. A tie už tomu urobia dostatočnú reklamu.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj http://www.topky.sk/cl/100313/135762...ilo-malo-a----
    Jeden z tých slušnejších.
    kopretinka ale musí to byť nejaká ceľevriťa
    marjankaj Ani nie. Najdôležitejšie sú tie nohavičky alebo podprsenka.
    globus.video a tu je moj najvacsi problem dostat sa k celebrite takze som na zaciatku
    marjankaj No k zlatokopkám by si musel byť hooodne zazobaný.
    Topky ti uverejnia hocičo s gaťkami a ešte lepšie bez nich Veď sa prepracuješ aj na špicu.
      zbaliť

    Ako najefektívnejšie sa zviditeľnit na trhu v oblasti kamerovania svadieb a iných príležitostí?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.