Zavrieť

Porady

Byt do nakladov???

Zdravim,

som zacinajuci zivnostnik. Pochadzam zo Stiavnice ale najviac zakaznikov mam v BA. Vlatnim v BA byt. Ako si ho mozem dat o nakladov? Vyuzivam ho uz teraz. Ak je to mozne kolko? Je na to aj nejaky predpis. Prosim o pomoc

Velmi pekne dakujem...

Jule.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    V tom byte predpokladám, že len prespávaš, nemáš tam žiadnu kanceláriu? S takýmto niečim bývajú problémy... Ak by si tam mal kanceláriu, vyňal z bytového fondu a preradil na nebytový priestor... ako kancelárie, ani daňová kontrola by nemala námietky. Ináč tento problém tu už bol viac krát riešený, skús si dať vyhľadávanie..

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    My bývame v byte 3 osoby,zároveň ju máme aj ako sídlo a neviem si predstaviť tie problémy keby som chcela dať byt do výdavkov.Len požiarny technik môže žiadať montáž has. prístroja-neni to blbosť.

    Jule29 je offline (nepripojený) Jule29

    Jule29
    Byvam tam, ale hlavne tam mam kancelariu, v jednej izbe plus mam tam ulozene vzorky, lebo nemam ziaden iny sklad? Trvale bydlisko mam v BS. Kancelariu mam iba v jedej miestnosti. Niekde pracovat musim, nie? Je to pre mna dost narocne chodit 2-3 krat do Viedne a spat.
    Ako by som to mohol vyriesit?
    Viem, ze to uz bolo riesene ale nasiel som k tomu dost malo.

    Dakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.