Zavrieť

Porady

Ako spriateliť dve mačky ?!

Ahojte milí poradcovia
Máme mačku, ktorá má takmer rok a pol. Rozhodli sme sa zaobstarať jej spoločnosť, mysleli sme si, že sa nudí sama v byte. Pred viac ako týždňom sme doniesli domov mačiatko, dúfajúc, že pár dní na seba budú prskať a potom sa budú spolu blázniť. No ako som spomínala je to viac ako týždeň, nejaké pokroky tam nastali, stará na ňu už nevrčí, ale malá na starú áno,aj sa naháňajú a bijú alebo čo a tá malá stále vrieska, rátala som s tým, že si tým musia prejsť,ale už to podľa mňa trvá dlho. Čo som počula od známych, po troch dňoch by už mali byť kamošky, ja viem že je to rôzne,ale nevidím že by sa to zlepšovalo. Aj ich spolu kŕmime, najedia sa,ale potom je to zase o tom istom. Máte nejaké tipy, ktoré by ich zblížili, spoločné kŕmenie a hry sme už skúšali a nič. Ďakujem za rady. Pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    podla mna asi este treba pockat.
    my sme mali jednu staru macku a potom sme pridali male maca-kym sa skamaratili tak to tiez trvalo(viac ako 3 dni). casom(ked uz boli skamaratene) sme pridali este kocura, ale s nim sa nikdy neskamaratili, tak po cca 3 mesiacoch sme ho dali prec.
    my mame obe vykastrovane - mozno aj na tom zalezi.
    a este poznatok-raz sme jednu zobrali von a ked sme ju doniesli naspat, tak chvilu(den-dva) neboli kamosky. asi nejak napachla.

    Ako spriateliť dve mačky ?!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.