Zavrieť

Porady

Cesta po europe

Pekný deň prajem,

Toto leto mám v pláne ísť na ´´dovolenku´´ asi tak Cca 3 týždne v termíne koniec Augusta - September.

Cesta buď stopom + kamarát alebo autom a Ďaľší do partie, všetko záleží či pôjdu ostatní.

Tak ak viete rád uvítam užitočné linky venujúce sa cestovaniu takýmto spôsobom, prípadne ak viete poradit kde ziskam cenne info o jednotlivych krajinach ako nemecko holandsko, belgicko, francuzsko - hlavne bretania.
Mapy som si uz kupil len nechcem aby som prisiel o nieco zaujimave a aby som bol dobre prichystany priklad ubytovanie vlak alebo autobus spojenie kde je co dobre kupit ake su zvyky a podobne vsetko zalezi ci pojdeme autom alebo stopom teda a podla toho aj co to postiham

dakujem



______________
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    To závisí od peňaženky čo chcete vidieť. Ja som prešiel vlani celú škandinávsku krajinu na aute bez akýchkoľvek príprav, len tak na blind. Najlepšie je sadnúť na nejaký dopravný prostriedok, a ísť kam očí vedú, však na konci niečo bude.

    Bobris je offline (nepripojený) Bobris

    Bobris
    Ahojte. Vela informacii je na strankach www.euroinfo.gov.sk alebo www.skrz.sk a samozrejme v neposlednom rade niejaky ten turisticky sprievodca - kniha a to z toho dovodu ze su tam aj tipy na lacne kempy hostely, hotely, stravovanie, atrakcie...... Vela zabavy pri tripe. Boris

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.