Zavrieť

Porady

predvolanie na policiu

dna 29.7. ma zastavili policajti kde som bol vyzvany ku dychovej skuske,nafukal som ,VP mi nebol odobraty kedze som ho nemal pri sebe...takze ho este stale mam....moja otazka znie dokedy mi dojde predvolanie na policiu kedze je to uz cez mesiac co sa to stalo....za skoru odpoved vopred dakujem......Peter
Usporiadat
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Neboj sa....urcite na Teba nezabudli....ale tusim do 30 dni maju vydat rozhodnutie DI.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

no ano ale tie 30 dni uz presli
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

casper1 Pozri príspevok
no ano ale tie 30 dni uz presli
Tak buď rád. Snáď nechceš ísť sám dobrovoľne a iniciatívne začať priestupkové konanie. Vyčkaj. Možno stratili tú zápisnicu...

Len si over, či si sa v poslednej dobe nepresťahoval na inú adresu, kde si sa neprihlásil - aby ti neposielali na nejakú neaktuálnu adresu to predvolanie.
Naposledy upravil Chobot : 31.08.11 at 14:22
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
casper1 Pozri príspevok
dna 29.7. ma zastavili policajti kde som bol vyzvany ku dychovej skuske,nafukal som ,VP mi nebol odobraty kedze som ho nemal pri sebe...takze ho este stale mam....moja otazka znie dokedy mi dojde predvolanie na policiu kedze je to uz cez mesiac co sa to stalo....za skoru odpoved vopred dakujem......Peter
...30 dní prešlo ???

Nevadí , šak to trochu urýchli .....návod :

1. Sadni do auta
2. Choď do najbližšieho podniku
3. Zadri do seba nejakého panáka , zapi pivom a zalej vínom
4. Sadni do auta
5. Na najbližšej križovatke nedaj prednosť ...
6. Stačí len malý ťukes , len aby ten poškodený výjazdovku k nehode zavolal...

.....ani na predvolanie nebudeš musieť čakať ...
1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Ja to chapem, ta neistota je ubijajuca, clovek by to mal radsej za sebou.

Ono to pride - v tom najnevhodnejsom okamihu. Tym si to vyberie svoju dan!
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

A verím, že uvedený prípad už budú riešiť nie ako priestupok ale ako trestný čin so sadzbou 2 roky nepodmienečne.
0 0
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

nie nie neprestahoval roky som prihlaseny na tej istej adrese......len vies ide o to potrebujem vycestovat do zahranicia,koli tomu nemozem nic podniknut.....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

casper1 Pozri príspevok
nie nie neprestahoval roky som prihlaseny na tej istej adrese......len vies ide o to potrebujem vycestovat do zahranicia,koli tomu nemozem nic podniknut.....
To vieš, je asi dovolenkové obdobie, majú čas na stanovenie dátumu prejednania priestupku - možno aj ten, čo eviduje priestupky bol 2 týždne na dovolenke. Podľa mňa v priebehu septembra začnú posielať predvolania.

Asi nezostane nič iné, len čakať...
0 0
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

buchač Pozri príspevok
...30 dní prešlo ???

Nevadí , šak to trochu urýchli .....návod :

1. Sadni do auta
2. Choď do najbližšieho podniku
3. Zadri do seba nejakého panáka , zapi pivom a zalej vínom
4. Sadni do auta
5. Na najbližšej križovatke nedaj prednosť ...
6. Stačí len malý ťukes , len aby ten poškodený výjazdovku k nehode zavolal...

.....ani na predvolanie nebudeš musieť čakať ...
to bol zbytkovy alkohol tak si nechaj tie reci o tej krcme pre seba .dakujem
0 0
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

Chobot Pozri príspevok
To vieš, je asi dovolenkové obdobie, majú čas na stanovenie dátumu prejednania priestupku - možno aj ten, čo eviduje priestupky bol 2 týždne na dovolenke. Podľa mňa v priebehu septembra začnú posielať predvolania.

Asi nezostane nič iné, len čakať...
skoda bolo 0,19 promile mal som to inak riesit
0 0
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

Braňo Pozri príspevok
A verím, že uvedený prípad už budú riešiť nie ako priestupok ale ako trestný čin so sadzbou 2 roky nepodmienečne.
to bolo 0,19 promile...nechaj si tie reci pre seba...dakujem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
casper1 Pozri príspevok
dna 29.7. ma zastavili policajti kde som bol vyzvany ku dychovej skuske,nafukal som ,VP mi nebol odobraty kedze som ho nemal pri sebe...takze ho este stale mam....moja otazka znie dokedy mi dojde predvolanie na policiu kedze je to uz cez mesiac co sa to stalo....za skoru odpoved vopred dakujem......Peter
casper1 Pozri príspevok
skoda bolo 0,19 promile mal som to inak riesit
...škoda ???
nechaj si tie reci pre seba...dakujem
...kua , zas jeden hustý ....


Keby si zrazil , nebodaj zabil .......aj to by bola škoda ????

Si teraz predstav , že akú škodu , doslovne sa tomu vraví " ujma na zdraví " , by Ti otec dieťaťa zrobil ????
Ty brďo ....slamkou by si dlho jedával .....a možno by si to ani nerozchodil ... Gombitovej by si na prechádzkach garde robil ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

casper1 Pozri príspevok
nie nie neprestahoval roky som prihlaseny na tej istej adrese......len vies ide o to potrebujem vycestovat do zahranicia,koli tomu nemozem nic podniknut.....
To je fajn, nemal si popíjať keď si vedel že pôjdeš autom, mohli by meškať aspoň pol roka inak my sme to niekedy riešili tak že že každý ťukes dvoch áut nech ho spôsobil ktokoľvek padol na hlavu toho účastníka čo pil.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

casper1 Pozri príspevok
to bol zbytkovy alkohol tak si nechaj tie reci o tej krcme pre seba .dakujem
To vysvetľuj pri nejakej búračke že bola zbytková, nejaké decko z nepozornosti podbehne a ak máš v sebe trocha svedomia do konca života si budeš aspoň raz denne mlátiť hlavu o stenu prečo si sadal za volant zo zbytkovým alkoholom, veď reakčný čas po opici je ešte horší ako keď si si práve vypil.
0 0
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

pavol54 Pozri príspevok
To je fajn, nemal si popíjať keď si vedel že pôjdeš autom, mohli by meškať aspoň pol roka inak my sme to niekedy riešili tak že že každý ťukes dvoch áut nech ho spôsobil ktokoľvek padol na hlavu toho účastníka čo pil.
ja som s tym nepocital ze rano este nieco mozem nafukat...take mnozstvo alkoholu v sebe clovek neciti..... clovek moze nafukat aj z bonbonieri alebo z dvoch deci piva a neovplivnuje to vedenie motoroveho vozidla..........niesom nejaky alkoholik co by si sadol s jednym promile za volant
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

casper1 Pozri príspevok
ja som s tym nepocital ze rano este nieco mozem nafukat...take mnozstvo alkoholu v sebe clovek neciti..... clovek moze nafukat aj z bonbonieri alebo z dvoch deci piva a neovplivnuje to vedenie motoroveho vozidla..........niesom nejaky alkoholik co by si sadol s jednym promile za volant
Z dvoch deci piva sa síce nafúka(aspoň vtedy keď boli trubičky) ale by som žiadal ihneď odber krvi a do dvoch dní máš vodičák naspäť s ospravedlnením.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

casper1 Pozri príspevok
ja som s tym nepocital ze rano este nieco mozem nafukat...take mnozstvo alkoholu v sebe clovek neciti..... clovek moze nafukat aj z bonbonieri alebo z dvoch deci piva a neovplivnuje to vedenie motoroveho vozidla..........niesom nejaky alkoholik co by si sadol s jednym promile za volant
to áno aj s rumových praliniek /mám to vyskúšané- pojedanie a fúkanie/, ale to je v dychu nie v krvi, tak by som sa žiadala na odber a navyše z dychu to vyprchá.
to že to bol zbytkový alkohol to ťa neomlúva, ked si si nebol istý nemal si si sadnúť za volant!!!!!!
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Možno samotný policajti usúdili ,že 0,19 promile je chujovina a neoplatí sa za to neznámemu človeku narobiť problémy.Tak sa na to oné......Aj taký policajt sa môže nájsť.Ale skôr bude pravdepodobné ,že sa im nechcelo vypisovať kopu papierov a možno len nemali nikoho kto vie písať,,,,,aj ten cvičený pes občas zdochne.
0 0
casper1 casper1

casper1 je offline (nepripojený) casper1

220870 Pozri príspevok
Možno samotný policajti usúdili ,že 0,19 promile je chujovina a neoplatí sa za to neznámemu človeku narobiť problémy.Tak sa na to oné......Aj taký policajt sa môže nájsť.Ale skôr bude pravdepodobné ,že sa im nechcelo vypisovať kopu papierov a možno len nemali nikoho kto vie písať,,,,,aj ten cvičený pes občas zdochne.
no jo len toto ja som nejake papiere podpisoval....a trz som z toho Pomikove....este pockam dva tyzdne a pojdem na dopravny inspektorat.....vodicak mam ale co z toho ked neviem ci je platny
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

casper1 Pozri príspevok
no jo len toto ja som nejake papiere podpisoval....a trz som z toho Pomikove....este pockam dva tyzdne a pojdem na dopravny inspektorat.....vodicak mam ale co z toho ked neviem ci je platny
Platný je.

A pri tej dychovej skúške ti nehovorili, že ho máš priniesť? Ak nie, tak sa to bude riešiť až na priestupkovej komisii, či ti ho zoberú alebo nie. Dovtedy môžeš jazdiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať