Zavrieť

Porady

Obstaranie strechy

má niekto skusenost s firmou RK trading s.r.o. Košice Dvorkinova 4,nevrátili mi zálohu,lebo dohodnutý tovar neobstarali,hoci tvrdili,že ho majú a ked som obstarala dopravu nedvíhali telefon,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobry den,
    Ja som Roman Kováč, jediný konatel spolocnosti RK-TRADING s.r.o. S urcitostou je jasne, ze sa niekto podvodom zaregistroval na dopyte123 a mozno aj inde pod nazvom mojej spolocnosti a vylakava od ludi peniaze za rozne sluzby. Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot. Dnes som bol podat trestne oznamenie na policii v Kosiciach III., na zatial neznameho pachatela z dovodu podvodu a poskodzovania obchodného mena mojej spolocnosti, ako aj mena mojho, Tato moja spolocnost sa prekticky zaobera takmer vyhradne opravami automobilov a nie dodavkami stavebneho materialu. Cislo uctu mame vedene v SLSP a nie v tatrabanke, ako ten podvodnik, ktory sa za mna vydava, taktiez email, ktorym s vami komunikuje nieje moj.. Taktiez telefonne cislo, ktore mi bolo tiez ukazane na policii vobec nepoznam, tak som povedal policajtom, nech ho daju lokalizovat a nech zistia IP Adresu odkial ten podvodnik komunikuje. Som ochotny vyplatit odmenu za informacie a pripadne dolapenie tohoto cloveka, nakolko mam dost prace a nemam cas riesit neustale listy podvedenych ludi a spolocnisti, ktorí naleteli tomuto podvodníkovi.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Roman K. má tak široké spektrum služieb , sa ani nedivím , že nestíha ...
    http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=179828&SID=4&P=0

    Nehnevaj sa , to chlapec akože zoženie materiál na strechu a Ty si objednala dopravu ???
    Neskutočné ....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    znamenie však ak to bolo nad jeho sily mal mi vrátit zálohu a je to, teraz sa mám vláčit po súdoch ,aby som peniaze dostala spat, to je neuveritelné
    znamenie no a je to tu , další podvodník, pozor min. od 3 ludí zobral zálohu na strechu a nedvíha telefon, peniaze prevzala na svoj účet nejaká Vybošteková Júlia zrejme komplic Radovana Kurtyho z Bardejova už je podané trestné oznámenie pre podvod,ii, poškodení hláste sa na polícii, som zvedavá či si s týmto malým podvodníčkom, čo robí hanbu všetkým podnikatelom a internetovým obchodom, dajú rady !!!
    Roman Kováč Dakujem za podporu, naozaj mam s tym dost vazne problemy, dufam, ze policia ochrani moju spolocnost RK-Trading s.r.o. a nedojde k poskodeniu mena mojej spolocnosti, ktora podnika a jedna iba slusne ferovo a korektne, Roman Kováč - konaťel.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.