Zavrieť

Porady

Môžem si ako nezamestnaná zobrať pôžičku?

Dobrý deň, som nezamestnaná, vyštudovala som strednú školu a hľadám si prácu. Potrebujem vedieť, či je možné si v mojej situácii vybaviť pôžičku cca 500-1000 € bez ručiteľa a ručenia majetkom? Aké sú podmienky, alebo ako to vôbec funguje. Nemám žiaden dokladovateľný príjem, pôžičku potrebujem na prenájom bytu a vyriešenie momentálnej finančnej situácie, kým sa nezamestnám (žiadosti o zamestnanie som si už podávala, čakám na odpovede). Za odpoveď ďakujem
ivka70 a mas majetok, ktorym by si rucila?
kopretinka a z čoho žiješ? a ako vieš,že ťa vôbec niekto zamestná?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    1/ môžeš si vziať pôžičku - ale žiadna banka Ti ju nedá ...iba tak úžerníci a nebankovky = problémy a veľké
    2/ nemôžeš bývať zatiaľ u rodičov ??

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zle postavená otázka.

    Ide skôr o to, kto Ti túto pôžičku (viď Tvoje info) poskytne...a či vôbec.
    Čo sa týka bánk, tak aj pochybujem.

    Do nebankovky by som teda (ja osobne) nešiel.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Teoreticky - áno. Prakticky - v oficiálnej inštitúcii - nie, u nebankovky - s radosťou poskytnú (ale potom neplakať, ak po omeškaní splátky príde"milý" liebesgrif od nich, alebo exekútora).

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    takže asi máš nedokladovaný príjem.....tak potom už len nájsť nejakého .....kto si ju vezme na seba ...a ty mu ju budeš následne splácať.....
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety alebo nesplácať...
    lujza.j no to najskôr....alebo, že by motyka vystrelila...
    kopretinka ja neverím,že vôbec je niekto schopný sa takéto niečo opýtať
    buchač Ale veď na takéto "múdre" otázky je predsa Porada...či ???
    lujza.j ja som pred rokmi potrebovala ručitela...rodičia mi už nemohli....ani som sa nikoho neopýtala..nevedela som to.....ponúkli a mi sami
    ale ludia majú aj takú drzosť...mňa sa raz známy či mu nepojdem ručiť , že som dobrý "koň"ešte mi to takto povedal.....
    anasim zatiaľ mám nedokladovateľný príjem ale jednorazovo by som potrebovala viac, kým si nájdem prácu
    evuš ..skús si teda požičať od rodiny, známych...ale vravím, banka Ti nedá, a určite by som cez nebankovku to neskúšala....
      zbaliť

    Môžem si ako nezamestnaná zobrať pôžičku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.