Zavrieť

Porady

kúpa kamery

Dobrý deň prajem!
Chcel by som poprosiť o radu pri kúpe kamery.Mám záujem o kúpu videokamery na "zvečnenie" dovoleniek,výletov v prírode.Žiadna zárobková činnosť.Chcel by som akú značku by ste mi odporúčali.Cenová relácia cca 500-700 Eur.
​Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Ten Panasonic, to myslíš toho univerzálneho výrobcu všetkého možného ako napr. vysávače? práčky atď?
    newmi kto uz dnes nevyraba vsetko? ;-)
    erik555 tak slovaci pomaly uz ani potraviny
    Mr.40 pre účely, na ktoré ju chceš používať celkom dobrá voľba

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Porovnával som s Canonom, v tejto cenovej kategórií sa Canon nechytá, čo sa týka funkcií atď. Myslím, že si vybral dobre. Pozri ešte na túto: http://digitalne-kamery.heureka.sk/sony-hdr-cx730/ má väčší snímač.
    Naposledy upravil vlado 33 : 10.04.13 at 01:30

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    vlado 33 Pozri príspevok
    Porovnával som s Canonom, v tejto cenovej kategórií sa Canon nechytá, čo sa týka funkcií atď. Myslím, že si vybral dobre. Pozri ešte na túto: http://digitalne-kamery.heureka.sk/sony-hdr-cx730/ má väčší snímač.
    ​Pekne ďakujem!!!
    vlado 33 Nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci
    erik555 ked to nie je o kazivosti, tak kamera aj za 300 Eur urobi rovnaku sluzbu pre rodinne zalezitosti!!!!!!!

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    SKor tuto otazku poloz na:http://www.tvfreak.sk/modules.php?na...53f4623100861a moze byt kamera z 1 mos cipom lepsia ako 3x ccd?,aku ma max.clonu?manual funkcie,ma ND filter?pozry videa na yutube robene kamerou co ides kupovat,hladaj sceny kde je velky kontrastnyn rozdiel,

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    brodozz Pozri príspevok
    SKor tuto otazku poloz na:http://www.tvfreak.sk/modules.php?na...53f4623100861a moze byt kamera z 1 mos cipom lepsia ako 3x ccd?,aku ma max.clonu?manual funkcie,ma ND filter?pozry videa na yutube robene kamerou co ides kupovat,hladaj sceny kde je velky kontrastnyn rozdiel,
    Vôbec nerozumiem čo píšeš: toto je amatérska kamera primeraná cene. O akom ccd a o akej max. clone už vôbec nie.
    Naposledy upravil vlado 33 : 11.04.13 at 06:57

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    kozlíček Pozri príspevok
    vidí sa ti nízka,či vysoká?
    Ja som len reagoval iba na tvoje "Pekne dakujem", tak neviem, ako si to myslel, ked ti postol kameru za 850€ a ty v zalozenej teme pises o 500-700€
    Vsetko je to relativne...ide o to, co za "obrazky" potrebujes mat. Ja si myslim, ze aj do 500€ mozes mat slusnu kameru pre rodinne zalezitosti! A naopak, mozes mat aj za 2000€ Na to sa musis sam ohodnotit, ze v akej spolocenskej vrstve zijes

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    kozlíček, mal si uz kameru, alebo ci si kameroval niekedy do rodinneho archivu? Mas male deti?

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    vlado 33 Pozri príspevok
    Zo svojích skúsenosti viem, že radšej si priplatiť ako neskôr ľutovať.
    Vies to je tak, ze nik z nas nevie, co ten dotycny chce s tym "robit"...potom by ani nemali vyrabat ine modely, ked su tak spatne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.