Zavrieť

Porady

Môžu

Ako zamestnankyňa domova sociálnych služieb v nepravidelnej pracovnej smene chcela by som vedieť, či mám nárok na započítanie pracovného času počas sviatku do fondu odpracovaných hodín.Moja týždenná pracovná doba je 37,5 hodín, pracujem obdeň v celodenných službách, jeden víkend v týždni mám voľný.
Taktiež by ma zaujímalo, či sa mi do 10 dňového študijného voľna zarátavajú dni ako sú 1.a 5.máj. V týchto dvoch dňoch mi bude vykazované študijné voľno v 7,5 hodinách.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    5. máj nie je štátnym sviatkom.

    Pripadajú májové sviatky (1.5. a 8.5.) na tvoj riadny pracovný deň, alebo podľa rozvrhu smien máš v tento deň pracovné volno ?
    Ospravedlňujem sa za preklep.... podľa rozpisu nemám službu ani v jeden deň, pretože mi už rátajú 10 dní študijného voľna.Môžu sa tieto dni zarátať do študijného voľna, keď je štátny sviatok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.