Zavrieť

Porady

Hladam investora na skvely projekt

Ahojte vsetci uz dlho sa zahravam s myslienkou ze zacnem podnikat v sekcii socialnych sluzieb ide resp. o domov osetrovatelskej sluzby alebo ak to mozem nazvat domov socialnych sluzieb s nepretrzitou prevadzkou.
Asi by ma to ani nenapadlo ale dostala som velmi vyhodnu ponuku zriadit to v novo postavenom krasnom dome v tichom prostredi s kapacitou 30ludi.
Ale moj napad sa akosi zastavil na financiach co je myslim problem viacerych, ktory chcu zacat podnikat.
Kedze som zo zdravotnickeho oboru mam prehlad o tom ze tieto sluzby su vyhladavane dokonca ich v presovskom regione je velmi malo a viem ze by to bola velmi dobra investicia,mam prehlad aj predstavu o tom ako by toto zariadenie malo fungovat a co je vsetko potrebne k tomu aby sa to rozbehlo,
preto aj touto cestou hladam ticheho spolocnika lepsie povedane investora na spustenie tejto prevadzky.Ak by mal niekto zaujem podielat sa na tomto projekte so mnou bude vitany.
Na vsetky otazky vam velmi rada odpoviem v sukromnych spravach.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Zachytila si dobrý TREND,

    v našom meste su momentálne rozostavané 3 takéto zariadenia

    a nejedná sa o nejaké krtince,

    sú to najmenej 6 poschodové stavby zo 4 vchodmi, teda kapacita okolo 80 bytov minimalne na jednu budovu

    teda mne vychádza,že Ty ani zďaleka nehráš v tejto lige

    selia79 je offline (nepripojený) selia79

    selia79
    ja nemam zaujem o velkokapacitny kontainer narvanych ludi leziacich alebo chodiacich
    mam o tomto uplne inu predstavu nieco kde nebude len kvantita ale hlavne kvalitna starostlivost o tych ludi a ci mam sajnu o tom ako to funguje to teda mam.... sama som presla roznymi oddeleniami a pracovala v takychto zariadeniach.
    V ktorom to je meste???
    xsoulx zdravím Vás, pošlete mi bližšie info na mail? andrej.dendys@centrum.sk ďakujem
    xsoulx zdravím Vás, pošlete mi bližšie info na mail? andrej.dendys@centrum.sk ďakujem

    Hladam investora na skvely projekt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.