Zavrieť

Porady

Dajte si pozor na ``sprostredkovatela prace`` !!!! NEVOLAT

not4me not4me

not4me je offline (nepripojený) not4me

UPOZORNENIE !!!
Dajte si pozor na telefonne cislo,ktore ``PONUKA`` pracu na Slovensku po roznych portaloch !
0988 700 277
Ide o nejaku OJE8AVACSKU FIRMU ! NA telefone je nejake zenska ,ktora VAm akoze hlada z inzeratov na stranke PROFESIA roboty pre dany region,no maju taxu 2 eura /hod.ked im VOLATE VY !! Hrozi Vam tym padom velka faktura za telefonovanie! odporucal by som to posunut POLICII ! ZDIELAJTE TO ABY SA LUDIA VYVAROVALI ZBYTOCNE VYSOKYM FAKTURAM ZA VOLANIE NA TOTO CISLO !
Prikladam aj LINK:
http://www.ponuky.sk/OffDetail.aspx?id=139839
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Pochváliť
a prečo si ludia nemožu hladať inzeraty sami ?? NECHAPEM...
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pochváliť
keby sa mi chcelo , veď vidíš aj tu. Bárskdo bársakú ujovinu zadrie miesto toho aby použil svoj mozog prípadne niektorý z vyhľadávačov v štýle dejte mi lidi jáááá to udelám
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
Indeed
a prečo si ludia nemožu hladať inzeraty sami ?? NECHAPEM...
...ako nie raz ...skoro vždy ...
willma
keby sa mi chcelo , veď vidíš aj tu. Bárskdo bársakú ujovinu zadrie miesto toho aby použil svoj mozog prípadne niektorý z vyhľadávačov v štýle dejte mi lidi jáááá to udelám
Poradu teraz neriešim ...
Ale willmuš , pozri sa na to aj z druhej strany ...
Záujemcov o prácu je bezpočet a zamestnávateľ ( potencionálny ) má v paži , aby si lustroval net a vyberal si z tých ponúk jednotlivcov .
Pre firmu je predsa jednoduchšie zadať určité propozície pre sprostredkovateľa a má veget .
Nevraviac už aj o tom , že firmy musia väčšinou robiť výberové konania pomaly už aj na upratovačku ...
Preto aj vyššie uvedený príspevok teda chápem ako fakt výstrahu pred tými praktikami na úrovni šmejdov ...
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 742, Posledný príspevok: 06.03.13
  2. Príspevkov: 35, Posledný príspevok: 06.10.09
  3. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 15.06.04
  4. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 14.06.04
  5. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 10.06.04