Zavrieť

Porady

cukrarenska vyroba s predajnou

Ahojte,chceme otvorit cukrarensku vyrobu s predajnou,co k tomu vsetko treba. Nieco som zistoval. Ale dobrych rad,nikdy nie je dost. Normy uz mam porobene,len treba HACCP,to si vypracujem aj sam,len potrebujem nejaky vzor. A ci treba aj nejaky prevadzkovy poriadok mat vypracovany atd. Dakujem.
chlase treba ti aj prevadzkový poriad, sanitačný program, metrologický program a samozrejme HACCP
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Tak si prečítaj knihu ako zomrel Lenin...možno podla toho napíšeš HACCP...

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    Este som zabudol,nasiel som knihu : Prirucka na vypracovanie spravnej vyrobnej praxe HACCP podla toho sa da vypracovat Haccp pre vlastnu vyrobu. Kto by potreboval poradit,pomozem.

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    prevadzkový poriadok by som uz mal len ten vzor HACCP co vsetko ma obsahovat pre zakusky a cukrarenske vyrobky. A ci na kazdy vyrobok musi byt samostatne,alebo staci mat vypracovane kategorie. Korpusy , kremy, dohotovenia atd. Kto mate skusenosti s tym ,ozvite sa mi na mail. Lebo neviem,ako dalej postupovat.
    chlase HACCP musi obsahovať kritické body a kontrolne kritické body, popis jedal, prudove diagramy a veľa iných vecí ak treba este pomôcť tak sa mozme dohodnuť chlase@gmail.com

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    To je pekne co ste mi napisali,ale nemam cas citat romany o nezmysloch,co sa ma netyka z 90%. Ja potrebujem vypracovat HACCP a upravit si ho na svoje vyrobky. A nie tie byrokraticke sracky citat.tomu nech sa venuju ti,co nemaju co robit. Kodex je verejny na stranke minis.zdrav. To ste mi nepomohli s tymto
    Naposledy upravil KEXAME : 28.05.12 at 17:48
    Danielle369 Hladaj si sám

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    Desna sranda! Sme se pobavili. Radsej si buchni 3 krat hlavu o stenu,ako napisat takuto "vecnu" odpoved k danej problematike. Asi nemas co robit,ked sledujes temy a potom pises stupidity.
    Lubaba dan stupitidy nepíše, chcela pomôcť
    Lubaba a v takýchto veciach je "doma"

    cukrarenska vyroba s predajnou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.