Zavrieť

Porady

Druh zmluvy

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či existuje nejaká zmluva alebo dohoda, kde by bola stanovená len odmena mesačná, prípadne odmena za počet predaných kusov tovaru, bez uvedenia počtu odpracovaných hodín?
Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ak myslíš zmluvu k nejakému druhu PP, tak nie. Môžeš to poriešiť 2 zložkami mzdy - fixná časť a druhá variabilná, kde bude stanovené, že za predaj toľko ks je toľko eur.
    Som absolventka manažmentu a čerstvo zamestnaná účtovníčka bez praxe, ktorej sa zíde každá dobrá a cenná rada. :) ...viac ĽudmilaD.616
    Mala som skôr na mysli úplne novú zmluvu alebo novú dohodu. Bude sa jednať o predaj telefónnych kariet, väčšinou to u nás robia študenti. A šéf (neviem prečo) nechce udávať počet odpracovaných hodín. Môžem to urobiť cez Dohodu o vykonaní práce ?

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    neviem, či vieš čítať. Hneď v prvej vete som napísala, že ak sa jedná o zmluvu k nejakému druhu PP, tak sa to nedá. Aj DoVP je druh PP a musia tam byť aj hodiny uvedené - na jednu DoVP je predsa možné odpracovať max. 350 hodín ročne.
    Som absolventka manažmentu a čerstvo zamestnaná účtovníčka bez praxe, ktorej sa zíde každá dobrá a cenná rada. :) ...viac ĽudmilaD.616
    Tak ďakujem Vám za odpovede, uvidím, čo na to šéf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.