Zavrieť

Porady

bardejovske kupele

Dobry den.
O par dni nastupujem do bardejovskych kupelov na liecbu cukrovky a chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s takymto typom pobytu pre diabetikov. Hlavne ma zaujima, ako taka liecby prebieha a aky je tam denny rezim.
Dakujem pekne za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    mimi99 Pozri príspevok
    Dobry den.
    O par dni nastupujem do bardejovskych kupelov na liecbu cukrovky a chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s takymto typom pobytu pre diabetikov. Hlavne ma zaujima, ako taka liecby prebieha a aky je tam denny rezim.
    Dakujem pekne za odpovede
    Denný režim :
    7:00 - 8:30 raňajky
    11:30 - 12:30 obed
    17:30 - 18:30 večera
    suchá večera pre diabetikov
    Dieta stanovená lekárom.

    Raňajky švédske stoly, s kopou zeleniny. Obedy a večere výber z 5 jedál plus kopa šalátov zeleninových.

    Procedúry 1-5 denne, podľa rozpisu. Začať môžu aj o 7:00 a končiť o 18:00 občas aj neskôr. Najlepšie procedúry sú v noci ... tanečky , odporúčam
    Je to skvelá dovolenka, a každý sa tam má tak ako si zariadi.
    Kto chce je sám , kto chce má kolo seba vždy kopu ludí.

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Môj muž bol v Bardejovských kúpeľoch, je tam prenádherne, ticho a pokoj. Liečba je v týchto kúpeľoch špecifická v tom, že je tam množstvo liečivých prameňov a každý prameň má iné jedinečné zloženie. Práve preto je hlavnou liečbou v týchto kúpeľoch pitná kúra naordinovaná lekárom, voda sa pije pred jedlom alebo po jedle, pramene sa predpisujú podľa diagnózy. Okrem pitnej kúry je tam klasická elektroliečba, vodoliečba, rehabilatácie, stačí pozrieť tu http://www.kupele-bj.sk/index.php?id=16 aj tu http://www.kupele-bj.sk/index.php?id=17

    ddorian je offline (nepripojený) ddorian

    ddorian
    Denný režim presne nik teraz neurčí, to určuje lekár pri prehliadke pri nástupe. On určí procedúry a tie potom načasujú a to vám oznámia až tam. Určuje sa to podľa zdravotného stavu.
    Ale deň vyzerá približne nasledovne:
    - raňajky
    - možnosť procedúry
    - možnosť prechádzky
    - obed
    - možnosť procedúry
    - možnosť prechádzky
    - večera
    - večerná zábava

    Stravovanie je klasické, ako v iných kúpeľoch.

    Niektoré základné informácie, ako aj kontakt nájdete na http://www.bardejovske.kupele.org/

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mimi99 Pozri príspevok
    Dobry den.
    O par dni nastupujem do bardejovskych kupelov na liecbu cukrovky a chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s takymto typom pobytu pre diabetikov. Hlavne ma zaujima, ako taka liecby prebieha a aky je tam denny rezim.
    Dakujem pekne za odpovede
    Nebol som v BJ ...

    ALE je to všade také isté ...

    ...liečba prebieha podľa vyšetrenia lekárom podľa zpráv od ošetrujúceho lekára ...ten následne napíše tie rôzne liečebné procedúry ...

    ...denný režim je normálny ...klasika ...hlavne doobeda sú procedúry a inak je v podstate voľno ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.