Zavrieť

Porady

Pipanie klavesnice pocas hovoru

Dobry den,
dnes sa mi stalo ze som pocasu hovoru pocul pipanie klavesy - ako ked niekto pise alebo vytukava na druhej strane linky, ovsem osoba s ktorou som volal to urcite nebola. Niekto s tym ma skusenost? Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Paranoja? Poznáš pojem spätná väzba? Pokiaľ si kecal a písal, tak mikrofón zachytil i toto. A ešte niečo - aká linka? Počítače predsa nie sú spojené ako telefóny.
    Radil by som ti, aby si si aj občas niečo prečítal o telekomunikačnej a výpočtovej technike.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mato1980 asi by som sem nepisal prispevok v pripade ze pisem do mobilu. Ale radsej si sa ani nepytal vsak? Volal som na mobilnu linku cez mobilny telefon. Neviem ci to nebolo zle pochopene zo zadania ale klasicky hovor
    misoft Tak nabudúce píš presnejšie! A s tou druhou osobou - si si istý, že to nebol on, čo niečo vyťukával?
    mato1980 som si isty...lebo este som sa to pytal. Tukanie trvalo 3-4 sekundy. ako keby niekto vytacal cislo
    ivka70 Staci, ze sa niekto s dotykovou obrazovkou pri telefonovani opiera o display
    mato1980 ivka mozne to je avsak neviem ako kedze na aktivaciu klavesnice musim stlacit tlacitko klavesa...a pokial viem nebola stlacena. A stavalo by sa mi to castejsie. Jedine ma napada este chyba softwaru ?
      zbaliť

    Pipanie klavesnice pocas hovoru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.