Zavrieť

Porady

výber plastových okien

Prosím poraďte pri výbere plastových okien, na trhu je veľa druhov profilov,prípadne aj osvedčenú firmu v okolí Trnavy .
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

    muž hacker007
    Nemá niekto referencie na plastové okná od Inter Okna???
    Predávajú aj cez eshop za super ceny.
    http://www.inter-okno.sk/
    Nechcem totižto naletieť.
    Ďakujem.

    qwert1 je offline (nepripojený) qwert1

    qwert1
    aj mna by zaujimalo,pozeram ci by som od nich nezobral okna.Maju profil Aluplast ako napr Slovaktual,ale v eshope maju na vyber uz len jeden 6 komorovy-PRESTIGE,co neviem ci je nejaky model aluplastu alebo co.. ? A ak by mal niekto od nich okna,ci je inak kovanie a spracovanie okna vporiadku.Sklo asi beru vsetci uz hotove ked je trojsklo ci si to robia sami ?

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    asi mimo témy, ale neviete mi poradiť, ak mi vŕzga okno pri otvorení - stále nám pracuje bytovka - dá sa to nejako vyriešiť alebo je tu nejaká téma?? Ďakujem

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    ked vrzga su to panty a treba ich naolejovať a popritom aj doštelovať okno ak bude treba. Na okná je záruka ta nech prídu servisáci

    MiHa1 je offline (nepripojený) MiHa1

    MiHa1
    Kupovat okna v Slovaktual-e (najma v Trnave a asi ani nikde na Slovensku) neodporucam. Sice namontovali v pohode, no ked prislo na potrebu servisu, tak v jednej pobocke neodpovedali a v druhej nas odmietli, ze "to oni nemontovali".
    Ked som volal na ich centralu, tak mi pani vysvetlila, ze u nich sa servis objednava zasadne pisomne. Ak sme si to objednali telefonicky a nebolo to zrealizovane, ze to je nasa chyba/smola.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.