Zavrieť

Porady

Storno neodoslanej objednavky

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či mám nárok na storno objednávky ktorá ešte nebola ani zaplatená ani odoslaná.
Objednávku som urobil 11.7. s tým že tovar bol znázornený ako dostupný vo veľkom počte. 15.7. sa mi ozvali či potvrdzujem objednávku, sklamaný som objednávku aj tak potvrdil s otázkou kedy tovar odošlú. Bolo mi povedané, že tovar bude odoslaný budúci týždeň 14.7. - 18.7. V ten deň zmenili stav na "Vybavuje sa". Dnes je 26.7. stav je "Vybavuje sa".
Medzičasom som našiel ten istý tovar inde, je lacnejší a bude mi dodaný hneď.

Ďakujem za informácie.
Naposledy upravil lukaz : 26.07.14 at 21:09
3 komentárov     zbaliť
arizona to si obednaval v eshope?
kopretinka a vari v kamennom?
lukaz Objednával som to v eshope.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    napíš email,že nakoľko nedodržali dátum dodania,rušíš svoju objednávku.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lukaz Dnes som im jeden písal. Môžem očakávať nejaký odpor, na ktorý majú nárok?
    AmmiS Nárok určite nemajú, nedodali vám tovar, nič ste neprevzali a teda nie je žiadny nárok z ich strany voči vám.
    Zitulda Ja som mala tak nedodaný tovar aposlala som email, že už na dodanie tovaru nereflektujem a žiadam ich aby mi ho stornovali. Stalo sa to veľmi skoro na moje veľké prekvaúenie, lebo som nepočítala Som rada, že sú ešte aj čestní dodávatelia.
    lukaz Stacil telefonat v pondelok rano. Vsetko sa vyriesilo. Dakujem za info.
      zbaliť

    Storno neodoslanej objednavky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.