Zavrieť

Porady

Storno objednavky v internetovom obchode

Mam narok na zrusenie objednavky bez stornopoplatku ak mi internetovy obchod nevie zabezpecit tovar v jednej dodavke, pripadne stiahol z ponuky niektore polozky z mojej objednavky? Taktiez zavadza pri case dodania, na webovej stranke predajcu sa uvadza dodacia doba 3-7 dni, po telefonate sme sa dohodli ze tovar dodaju do 10tich dni, dnes uz ubehlo 14 dni od objednania a na danom telefonnom cisle sa uz zatajuju a o objednavke nikto nic nevie... Pripadne ake mam moznosti ako objednavku zrusit bez sankcii? V obchodnych podmienkach spolocnosti sa uvadza ze za storno si uctuju 25% z celkovej ceny tovaru, co je pri mojej sume vyse 1000e nie zanedbatelna polozka.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Objednavku mas pravo zrusit,ak predajca nedodrzal dodaciu dobu,je to dost zavazny dovod a jeho chyba,takze by si nemala platit ziaden storno poplatok.
    Oznam im svoje odstupenie pisomne,ak uz mas tovar vyplateny,tak nezabudni poslat cislo uctu,kde ti maju peniaze v plnej vyske odoslat.

    Storno objednavky v internetovom obchode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.