Zavrieť

Porady

Bolesť lýtok

kto mi poradí pri bolesti lýtok? slabšia bolesť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Nedostatok vody, nedostatok magnézia, nevhodná obuv,ploché nohy, nedostatok pohybu alebo nadmerné zaťaženie lýtok.
    P.S. Keď sa mi otec(86) cca pred 3 rokmi sťažoval, že ho bolia lýtka, cieleným výsluchom vysvitlo, že celý deň kosil vo svahu - a tiež som mu radila všetko možné aj nemožné, a zbytočne, kým som nevypátrala príčinu.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Môže to byť nedostatok magnézia a kália, daj si spraviť u obvodného minerálový profil....zdá sa mi málo pravdepodobné, aby z chrbtice boleli lýtka. Pokiaľ si bol na sone žíl a robili Ti aj krvné testy, tak to môžu byť tie minerály.
    Naposledy upravil terezamaria : 25.12.15 at 13:12
    po ARTROSKOPII kolena som dostál Trombozu žily.Po liečení angiolog sa vyjadril,že žily mám v poriadku.Naznačil,že bolesť môže byť aj od chrbtice.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    buchač
    .MOŽU.

    Prečo ?
    Lebo minerály mám ja príkladne v pohode. Žily v podstate tiež, šak Detralex a Vessel Due to istí.
    ...a pritom mi niekedy lýtka ide urvať od šliach...
    Takže ???
    Opravila som....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Doktor ...

    Ale môžem aj ja....teda ak vyšpecifikuješ presne problémy, dodáš subjektívne pocity, približný problém, dedičnú anamnézu, snímky z RTG...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    terezamaria
    Môže to byť nedostatok magnézia a kália, daj si spraviť u obvodného minerálový profil....zdá sa mi málo pravdepodobné, aby z chrbtice boleli lýtka. Pokiaľ si bol na sone žíl a robili Ti aj krvné testy, tak to budú minerály.
    Môžu byť (a nie budú) minerály.....MOŽU.

    Prečo ?
    Lebo minerály mám ja príkladne v pohode. Žily v podstate tiež, šak Detralex a Vessel Due to istí.
    ...a pritom mi niekedy lýtka ide urvať od šliach...
    Takže ???
    kaivorus Veľká pravda.
    V šľachách sa koncentrujú "zdegenerované" energie, na ich odbúranie sa používa špecializovaná terapia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.