Zavrieť

Porady

Platit za Fitinn sluzby pocas korony ked je fitko zatvorene?

Je pravne v poriadku platit pocas koronakrizy, ked su vsetky fitka nariadenim zatvorene? vyjadrenie Fitinnu je, ze clenske je potrebne nadalej platit, pricom zdarma predlzia platnost clenskeho podla doby zatvorenia.

je celkom mozne, ze do konca roka budu fitness centra zatvorene...

Je mozne pravne tuto platbu prerusit alebo jednoducho neuhradit pricom by som sa nedopustil porusenia zakona? Vseobecne podmienky Fitinn vsak spominaju nepreberanie zdopovednosti v pripade udalosti vis maior: https://fitinn.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/

Zmluvu som uz vypovedal, pretoze so sluzbami som nebol spokojny, takze aj odhliadnut od koronakrizy by som zmluvu aj tak vypovedal.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kým si členom, si povinný platiť členské. Ak si dal výpoveď, tak v obch. podmienkach je uvedené, kedy ti končí členstvo. V podstate výpoveď ani nemôžeš dať, môžeš len oznámiť, že členstvo nepredlžuješ. Takže si povinný platiť až do skončenia platnosti zmluvy.

    Podľa mňa ak neuhradíš, tak zákon síce neporušíš, ale budú od teba tie peniaze vymánať na základe uzatvorenej zmluvy.

    Platit za Fitinn sluzby pocas korony ked je fitko zatvorene?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.