Zavrieť

Porady

mystart.incredibar.com

je mozne toto odstranit, ak ano dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Z prehliadača? Pri spustení prehliadača ťa nasmeruje na túto stránku?
    Ak áno - skoč do Ovládací panel>Možnosti siete internet>Všeobecné a v Domovská stránka si nastav čo potrebuješ (alebo vymažeš mystart.incredibar.com) - napr. si tam daj www.google.sk a pri otvorení/spustení prehliadača sa otvorí na Google.
    Ann Jaško Trapi ma rovnaky problem, len ten incredibar sa otvara automaticky pri otvoreni noveho okna v prehliadaci... ako to dostat prec??

    Ann Jaško je offline (nepripojený) Ann Jaško

    Ann Jaško
    Trapi ma rovnaky problem, len ten incredibar sa otvara automaticky pri otvoreni noveho okna v prehliadaci... ako to dostat prec??

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa prehliadača: toto je pre FF: musíš si nájsť Nástroje>Možnosti>karta Všeobecné a tam v sekcii Spustenie do okienka Domovská stránka si naťukaj stránku, ktorú potrebuješ. Alebo trochu vyššie je ešte Po spustení prehliadača ...... zobraziť: a v pop-up menu si vyberieš Domovskú stránku (tú ktorú si nižšie určíš), Prázdnu stránku, .... Samozrejme to potom potvrď OK.
    Naposledy upravil misoft : 09.08.12 at 21:38
    nastavenie.jpg  

    Ann Jaško je offline (nepripojený) Ann Jaško

    Ann Jaško
    ďakujem, vo FF sa mi to podarilo odstranit, ale potrebovala by som pomoct s google chrome..
    vdaka

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Hore v pravo klikni na ikonu kľúča-Nastavenia-Pri spustení-označ Otvoriť konkrétnu stránku alebo súpravu stránok-klikni na Súprava stránok a tam si vymaž danú stránku,potom - Použiť aktuálne stránky - OK a je to.

    mystart.incredibar.com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.