Zavrieť

Porady

dph

Dobry den prajem chcem saspytat ak zivnostnik nasiel az teraz zabudnute blocky z decembra roku 2011 na ktore si neuplatnil DPH mozem ich teraz zauctovat do 1.stvrtroku a uplatnit si z nich DPH? dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IvoM je offline (nepripojený) IvoM

    IvoM
    Nezabudni si ich tiež dať do nákladov v roku 2011, lebo v roku 2012 sú Ti už nanič.

    chudaska je offline (nepripojený) chudaska

    chudaska
    dobrý den, teraz mi priniesol SZCO -JU doklady za 01-03/2012...platca DPH je od 14.2.2012, ale nakolko vyrozumenie z DU dostal 11.3.2012,tak spatne uz nemohol registr. pokladnu prestavit,tak pokladnu mu prestavili od 12.3.2012, odvtedy aj uz na blokoch ma DPH!!! ako urobit dan. priznanie, faktury,ktore ma dodavatelske aj s DPH mozem uz od 14.2.2012 uplatnovat DPH a z trzieb az od 11.3.2012? Cele sa mi to nejako nezda...este dodam,ze je povinny platca DPH,cize presiahol zakonom stanoveny obrat,preto poziadal vo februari o registraciu!
    Dakujem za kazdu radu!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.