Zavrieť

Porady

Túžili ste po Porsche 911? Ak ho nemáte, možno ani nemusíte ľutovať.

admin
Chalanisko má dosť smoly so svojim vysnívaným Porsche.
Naposledy upravil Richard : 17.04.14 at 11:37
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ty sa asi strašne nudíš......či? a chyby na stránke sú už všetky opravené? a sľuby splnené?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Porsche je z nemciny ... pise sa s ch po s, nie po anglicky s h
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Good point, či gute punkte?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja som nikdy netuzila...by som sa to bala niekde odparkovat,aby mi to nejaky blbec zo zavisti klucom neprebehol.A v garazi by som asi potrebovala stado pitbulov,aby som spokojne spavala.
Radsej mam nenapadne auticko ,ktore mi vyhovuje, splni ucel na ktory ho pouzivam a nekole zavistlivcom oci :-)
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka
ty sa asi strašne nudíš......či? a chyby na stránke sú už všetky opravené? a sľuby splnené?
čo tak jedovato?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123
kopretinka
ty sa asi strašne nudíš......či? a chyby na stránke sú už všetky opravené? a sľuby splnené?
čo tak jedovato?
v poslednom čase stabilne
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


pcheé porché.....toto je ideálne na zle robenie degečom na BA cestách....jedine v tejto farbevždy si robíme s mojim deckom srandu, že raz si kúpime G-čko v tejto farbe a budeme plieskať tými plechovými dverami
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
arizona
Ja som nikdy netuzila...by som sa to bala niekde odparkovat,aby mi to nejaky blbec zo zavisti klucom neprebehol.A v garazi by som asi potrebovala stado pitbulov,aby som spokojne spavala.
Radsej mam nenapadne auticko ,ktore mi vyhovuje, splni ucel na ktory ho pouzivam a nekole zavistlivcom oci :-)
http://jazykovaporadna.sme.sk/q/3279/
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Excise Duty
arizona
Ja som nikdy netuzila...by som sa to bala niekde odparkovat,aby mi to nejaky blbec zo zavisti klucom neprebehol.A v garazi by som asi potrebovala stado pitbulov,aby som spokojne spavala.
Radsej mam nenapadne auticko ,ktore mi vyhovuje, splni ucel na ktory ho pouzivam a nekole zavistlivcom oci :-)
http://jazykovaporadna.sme.sk/q/3279/
Ale nó !
...alebo snad nerozumies reci nasho kmena?
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
arizona
Excise Duty
arizona
Ja som nikdy netuzila...by som sa to bala niekde odparkovat,aby mi to nejaky blbec zo zavisti klucom neprebehol.A v garazi by som asi potrebovala stado pitbulov,aby som spokojne spavala.
Radsej mam nenapadne auticko ,ktore mi vyhovuje, splni ucel na ktory ho pouzivam a nekole zavistlivcom oci :-)
http://jazykovaporadna.sme.sk/q/3279/
Ale nó !
...alebo snad nerozumies reci nasho kmena?
No dnes som podpisoval kúpnopredajnú zmluvu a to bolo samé "vzhľadom k tomu", ten "prehlasuje", onen "prehlasuje", ešte teraz sa mi to mihá pred očami, keď si spomeniem na svoju učiteľku zo základnej školy, tá sa musí v hrobe obracať, kam "pokročila" dnešná slovenčina.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
kopretinka
ty sa asi strašne nudíš......či? a chyby na stránke sú už všetky opravené? a sľuby splnené?
čo tak jedovato?
robíš nesprávne závery,smajlíka nevidíš?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska
Mila123
kopretinka
ty sa asi strašne nudíš......či? a chyby na stránke sú už všetky opravené? a sľuby splnené?
čo tak jedovato?
v poslednom čase stabilne
robíš nesprávne závery,smajlíka nevidíš?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Excise Duty
arizona
Excise Duty
arizona
Ja som nikdy netuzila...by som sa to bala niekde odparkovat,aby mi to nejaky blbec zo zavisti klucom neprebehol.A v garazi by som asi potrebovala stado pitbulov,aby som spokojne spavala.
Radsej mam nenapadne auticko ,ktore mi vyhovuje, splni ucel na ktory ho pouzivam a nekole zavistlivcom oci :-)
http://jazykovaporadna.sme.sk/q/3279/
Ale nó !
...alebo snad nerozumies reci nasho kmena?
No dnes som podpisoval kúpnopredajnú zmluvu a to bolo samé "vzhľadom k tomu", ten "prehlasuje", onen "prehlasuje", ešte teraz sa mi to mihá pred očami, keď si spomeniem na svoju učiteľku zo základnej školy, tá sa musí v hrobe obracať, kam "pokročila" dnešná slovenčina.
Ale to je predsa oficialna, uradna listina,to je ine. Ale tu sme na pokeci s priatelmi, nie? Tak mi je to jedno .-)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať