Zavrieť

Porady

POHODA - hlásenie o vyúčtovaní dane 2009

Už ste niekto podávali toto tlačivo za rok 2009? Tlačivo je stále v Sk, pričom som už druhý krát volala na zákaznícky servis a výsledok: môžem si podať písomnú sťažnosť v spoločnosti Stormware.
V normálnom náhľade tlačiva sú sumy v EUR, ale ak si vyexportujete tlačivo do FDF (pre potreby akceptácie daňového úradu), tak sú všetky sumy v Sk. Mám podať Hlásenie za asi 30 zamestnancov a vypisovať ručne sa mi to veru nechce, nakoľko mám zaplatenú aktualizáciu nielen za rok 2009 (ktorého sa to týka) ale aj za rok 2010. Už by som to mala rada za sebou a venovala sa iným veciam, ktorých tento rok nie je málo.
Všetko by sa dalo odpustiť, veď sme všetci ľudia, ktorí robíme chyby, ale dosť ma zarazilo správanie sa zamestnanca zákazníckeho servisu, ktorého reakcia spočívala v odporúčaní podať si písomnú sťažnosť, čím si v mojich očiach spoločnosť Stormware značne pokazila svoj doteraz dobrý obraz.
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Neponáhľaj sa s tým, aj ja som bola minulý rok iniciatívna a podala som hlásenia tuším 5.1., ke´d ešte neboli vydané nové tlačivá. Potom som ich musela prerábať v marci ešte raz.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Súhlasím Jarka ani na DÚ ešte nemajú tlačivá a povedali mi, že budú nové takže ešte máme čas.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Aj ja som si už zvykla čakať...a čakať...lenže potom sa to nahromadí všetko na kopu a môžeme sa všetci zblázniť, lebo všetko bude odrazu "horieť" ... ani mne sa nepáči, že je Pohoda taká nepružná, možno je to taktika...čítala som, že Kros má tlačivá /tuším na RZD/, a nie sú dobré, takže dievčence, čo chceli mať robotu rýchlo spravenú, budú asi prerábať....
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

Dnes som si stiahla novú verziu 9401.3, zo 4.2.2010, je tu Hlásenie vo verzii v € (ale nerobím to cez export, len klasicky cez náhľad.....),
výkaz je v celých €
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Výkaz je v celých eurách, je to na prednej strane hore aj napísané, že "v celých eurách". Čo ma ale najviac štve, stále nie sú korektné tlačivá na ročné zúčtovanie, nie je tam zamestnanecká prémia. SW ju síce ráta, ale v niektorých prípadoch aj nesprávne.
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

..aj ja som sa informovala ohladne zobrazenia zamestnaneckej prémie a odpisali mi že :

Vo výplatnom liste momentálne zatiaľ nefiguruje vyčislená zamestnanecká prémia, no bude zapracovaná do verzie 9204, ktorého predpokladané zverejenie je 20. 02. 2010.
Opodrúčame v mesiac vyplacania ročného zúčtovania, prikladať k výplatnej páske aj výplatný list. Je ešte možné informovať o vyplatených preplatkoch/nedoplatkoch z ročného zúčtovania v poznámke, ktorá sa na výplatnej páske zobrazí.

S prianím pekného dňa

Hana Čárska

Zákaznícka podpora
STORMWARE s.r.o.,
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

chcela by som sa spytat ohladne hlasenia 2009, POHODA mi to vyhoci v celych eurach, je to tak spravne?? ja uz so stormware telefonujem ako na pase, najprv koli potvrdeniu k RZZP, ktore bolo zle, potom zamestnanecka premia, nejak ma to prestava bavit, chcela som urobit hlasenia zaciatko februara a neboli dobre, tak mi povedali, ze este len chystaju nejaky update, takze pokial nechcem vsetko naraz robit koncom marca tak to asi urobim rucne
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Sa mi nezdá, aby Hlásenie malo byť v celých Eurách, keď daň predsa bola na centy.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Dada Pozri príspevok
Sa mi nezdá, aby Hlásenie malo byť v celých Eurách, keď daň predsa bola na centy.
ani mne, pozerala som, ci sa to niekde da nastavit, ale neviem uz kde to hladat, ani cez pomocnika som nic nenasla a teraz maju obed,takze cakam
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

korduľa Pozri príspevok
ani mne, pozerala som, ci sa to niekde da nastavit, ale neviem uz kde to hladat, ani cez pomocnika som nic nenasla a teraz maju obed,takze cakam
Nikde na internete som nenašla Hlásenie za rok 2009. Ak ešte nie je zverejnené, tak ani v Stormware ho ešte nemajú a tým pádom nie je zapracované ani v Pohode.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Dada Pozri príspevok
Nikde na internete som nenašla Hlásenie za rok 2009. Ak ešte nie je zverejnené, tak ani v Stormware ho ešte nemajú a tým pádom nie je zapracované ani v Pohode.
na stranke danoveho uradu su
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Výkaz je v celých eurách, je to na prednej strane hore aj napísané, že "v celých eurách". Čo ma ale najviac štve, stále nie sú korektné tlačivá na ročné zúčtovanie, nie je tam zamestnanecká prémia. SW ju síce ráta, ale v niektorých prípadoch aj nesprávne.
Dievčence, je to v celých eurách,/ viď môj príspevok č.6/... originál tlačivo pozrite, je tam napísané, že sumy v celých eurách, bez čiarok, pomlčiek atď...aj bez núl...Mne aspoň toto Pohoda už robí, v najnovšej verzii.
Nemôžem zatiaľ ale v Pohode spraviť RZD a RZZP. Ako ste na tom Vy?
Aj ja premýšľam, že to všetko spravím ručne, resp. cez editovateľné tlačivá na nete som si našla RZD aj RZZP.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Dievčence, je to v celých eurách,/ viď môj príspevok č.6/... originál tlačivo pozrite, je tam napísané, že sumy v celých eurách, bez čiarok, pomlčiek atď...aj bez núl...Mne aspoň toto Pohoda už robí, v najnovšej verzii.
Nemôžem zatiaľ ale v Pohode spraviť RZD a RZZP. Ako ste na tom Vy?
Aj ja premýšľam, že to všetko spravím ručne, resp. cez editovateľné tlačivá na nete som si našla RZD aj RZZP.
ano na tych hlaseniach to je napisane, ze je to v celych eurach, ale predsa tie hlasenia musia sediet s prehladmi... ja som dostala odpoved co sa tyka rocnych zuctovani, ze update koncom februara... asi tak
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Jáááj, dievčence.......však hotové kocúrkovo
Máte pravdu, pozerala som na drsr.sk tlačivá...takže ani to nemám dobre
Obdivujem tých, ktorí majú viac firiem, ako to postíhajú...ja ich nemám moc, ale hlava mi ide rozletieť z termínov, tlačív, zaokrúhľovaní....atď...robím všetko, nielen mzdy
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Jáááj, dievčence.......však hotové kocúrkovo
Máte pravdu, pozerala som na drsr.sk tlačivá...takže ani to nemám dobre
Obdivujem tých, ktorí majú viac firiem, ako to postíhajú...ja ich nemám moc, ale hlava mi ide rozletieť z termínov, tlačív, zaokrúhľovaní....atď...robím všetko, nielen mzdy
mna ide rozhodit z toho, ze sa nemozem spolahnut na ten softwer, moja mama robi ucto rucne a vzdy jej sedi vsetko na chlp, ani za svet nechce uctovny ani mzdovy program, pritom ale nie je ziadny pc amater
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

korduľa Pozri príspevok
na stranke danoveho uradu su
Ako hľadám, tak hľadám, ale na stránke DÚ je posledné hlásenie za rok 2008. Kde tam je za 2009???
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dada Pozri príspevok
Ako hľadám, tak hľadám, ale na stránke DÚ je posledné hlásenie za rok 2008. Kde tam je za 2009???
Je tam, v tlačivách...ale nie v štvrťročných prehľadoch, ale Hláseniach...aj rok 2009
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Je tam, v tlačivách...ale nie v štvrťročných prehľadoch, ale Hláseniach...aj rok 2009
Ta tam hej, len ja som chcela rovno tam vypísať a toto nie je vypísateľné. A rukou je to na dlho.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dada Pozri príspevok
Ta ja som asi slepá.
Môžeš mi prosím ťa sem prilepiť link? Ďakujem.
aj idem skúsiť, aj som chcela, ale nešlo to...ešte poskúšam, počkaj
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Zdenka 0705 Pozri príspevok
aj idem skúsiť, aj som chcela, ale nešlo to...ešte poskúšam, počkaj
Som to našla a ty máš citáciu môjho pôvodného príspevku
Nedá sa to vypísať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať