Zavrieť

Porady

Priznanie DPH v pohode

Dobry den prajem, chcem sa spytat ako nastavit v programe POHODA DPH prizanie za prvy kvartal napriklad? mam zadane aj odberatelske aj dodavatelske faktury, mam ponastavovane hodnoty dph na PD, tak preco mi vyhadzuje hodnoty 0 v DPH prizani?

DAKUJEM MOC PEKNE!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    erikko3 dal som ale vyhadzuje mi stale nulove udaje..preco mi netaha hodnoty z faktur?
    erikko3 no je tam nastavene ze stvrtrocny platca, platca po cele obdobie, A v postaveni osoby mam: platca dph dalej len ,,dan,,
    erikko3 alebo treba mat aj v casti Dane 2 a DPH-preuctovanie povyplnovane analitycke ucty?

    erikko3 je offline (nepripojený) erikko3

    erikko3
    netaha mi hodnoty z faktur, neviem...preco..alebo treba mat aj v casti Dane 2 a DPH-preuctovanie povyplnovane analitycke ucty?, no je tam nastavene ze stvrtrocny platca, platca po cele obdobie, A v postaveni osoby mam: platca dph dalej len ,,dan,,?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    erikko3 Pozri príspevok
    netaha mi hodnoty z faktur, neviem...preco..alebo treba mat aj v casti Dane 2 a DPH-preuctovanie povyplnovane analitycke ucty?, no je tam nastavene ze stvrtrocny platca, platca po cele obdobie, A v postaveni osoby mam: platca dph dalej len ,,dan,,?
    ak 1/4 ročný platiteľ, tak globálne nastavenie je podľa orázka
    global_settings.jpg  

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    potom je dôležité v menu: účtovníctvo/daň z pridanej hodnoty/členenie dph - vybrať tie členenia, ktoré potrebuješ vo vf a pf aby pohoda ponúkala, t.j. zakliknúť príslušné členenie dph v riadku "ponúkať".
    Naposledy upravil srska : 01.05.13 at 17:24
    členenie_dph.jpg  
    erikko3 to mam vsetko ok, alebo preto tam mam same nuly lebo mam nadmerny odpocet? ale aj vtedy by tam mal vyhadzovat aspon nejake cisla ine ako 0 nie? poradil by mi niekto? na fb alebo gmail..Dakujem...
    erikko3 ked som tieto zmeny vsetky zaskrtol, tak UZ VYTVORENE prizanie dph by sa malo aktualizovat? lebo vymazat a nove urobit sa neda !?? ci? ...ja mam tak isto nastavene s rozdielom ze namiesto PD je UD a riadok v prizani mam prednastavene hodnoty nie 20,21 ale 1,2,3,4..je to problem?? mam verziu komplet start

    Priznanie DPH v pohode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.