Zavrieť

Porady

Už toho mám dosť!

posledný svojho druhu
Už mám dosť toho, ako v jednom kuse v správach stále opakujú meno istého nórskeho teroristu! Veď takto dávajú návod, ako byť mediálne (ne)slávny, stačí niečo zlé spraviť. Aj z dejín poznáme tých zlých. Podľa mňa by sa vôbec nemalo zaznamenávať a uvádzať meno a ani fotografia teroristov a podobných zlých ľudí. Malo by sa iba povedať, že istý terorista,a nie jeho meno, a tiež jeho tvár by mala byť digitálne rozmazaná, aby ho nebolo poznať. Skrátka anonymný človek. Takto by to nemotivovalo ďalších potencionálnych teroristov, ktorý túžia o to byť "slávny" za každú cenu.
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

PotPalo Pozri príspevok
Už mám dosť toho, ako v jednom kuse v správach stále opakujú meno istého nórskeho teroristu! Veď takto dávajú návod, ako byť mediálne (ne)slávny, stačí niečo zlé spraviť. Aj z dejín poznáme tých zlých. Podľa mňa by sa vôbec nemalo zaznamenávať a uvádzať meno a ani fotografia teroristov a podobných zlých ľudí. Malo by sa iba povedať, že istý terorista,a nie jeho meno, a tiež jeho tvár by mala byť digitálne rozmazaná, aby ho nebolo poznať. Skrátka anonymný človek. Takto by to nemotivovalo ďalších potencionálnych teroristov, ktorý túžia o to byť "slávny" za každú cenu.
??
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Poď radšej na pivo.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Keď ho zaplatíš, ideme.

A čo tie otázniky? A či nechápete, či čo?

Autor tým chcel povedať:
Niekto si povie: aha, v televízii 20x za deň opakujú jeho meno. Aj ja zabijem 20 ľudí, a budú opakovať aj moje meno.

No fuj! Do dejín by sa nemalo vstupovať zlými skutkami.

Všeobecne sa nevie, kto vynašiel napríklad televízor alebo mobil, ale každý vie, kto to bol Hitler.
Naposledy upravil PotPalo : 10.09.11 at 18:54
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Pozeráš blbú televíziu. Ja som o ňom už veľmi dlho nepočul.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
V TV pozerám len správy. Aj tie ma ale vedia nas**ť.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Depresia sobotneho vecera...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

PotPalo Pozri príspevok
V TV pozerám len správy. Aj tie ma ale vedia nas**ť.
Načo také pozerášššš ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
PotPalo Pozri príspevok
Keď ho zaplatíš, ideme.

A čo tie otázniky? A či nechápete, či čo?

Autor tým chcel povedať:
Niekto si povie: aha, v televízii 20x za deň opakujú jeho meno. Aj ja zabijem 20 ľudí, a budú opakovať aj moje meno.

No fuj! Do dejín by sa nemalo vstupovať zlými skutkami.

Všeobecne sa nevie, kto vynašiel napríklad televízor alebo mobil, ale každý vie, kto to bol Hitler.
...autorovi odkazuje moja skoro 2 -ročná vnučka , že sa nemá piťovinami zapodievať ......" č " ešte nevie zatiaľ poriadne povedať ...

...ozaj , ten Hitler je kto ???
...a čo je to ten mobil ...nejaký nový druh syra
...televízor ???....ozaj netuším...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

buchač Pozri príspevok
...autorovi odkazuje moja skoro 2 -ročná vnučka , že sa nemá piťovinami zapodievať ......" č " ešte nevie zatiaľ poriadne povedať ...

...ozaj , ten Hitler je kto ???
...a čo je to ten mobil ...nejaký nový druh syra
...televízor ???....ozaj netuším...
no na dva roky má tvoja vnučka obdivhodnú slovnú zásobu... počúvate doma Rytmusa?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

PotPalo
V TV pozerám len správy. Aj tie ma ale vedia nas**ť.
Na TV (prístroji) je aj niečo takéto:


A vo väčšine prípadov FUNGUJE
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Asi na mňa doľahla depresia veľkej Bratislavy. Zrejme ten televízor zase nechám nejaký ten mesiac vypnutý.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ale zadávateľ má pravdu: o čo sú naši teroristi horší od nórskeho aby len jeho TV FUJ dávala v hlavných správach? To ste nepočuli ako slovenskí teroristi išli nabrať odvahu do vínnej pivnice vo Vajnoroch a ani po týždni sa im nepodarilo sformulovať svoje požiadavky jasne, zreteľne ako Občiansky zákonník káže, aby ich mohli doručiť na OO PZ v Hornej Dolnej? Darmo mali policajti celý týždeň zaparkovaného antona s nápisom "pomáhať a chrániť" keď teroristom - nepomohli.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať