Zavrieť

Porady

Money Pokladňa

Potrebovala by som poradiť ohladne pokladne.
Moja kolegyňa mi pripravuje pokladničné doklady ručne a rada by som zistila či by mohla spracovávať pokladničné doklady v Money ale bez účtovania bez predkontácií lebo ja ich účtujem do iného softwaru.
Keď sme to skúšali stále si pýtal predkontáciu.

ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    predkontaciu je mozne si natvrdo zvolit a kazdy novy doklad uz bude mat predkontaciu vyplnenu. predpokladam ze to vadit nebude, kedze sa to bude zauctovavat v inom softe a Money S3 sa pouzije iba na vyplnenie "tlaciva"
    Takze: nastroje-nastavenie-pouzivatelska konfiguracia-uctovnictvo a na zalozke pokladnica si vyplnit predkontaciu.
    Iny postup : zalozka uctovnictvo-typy uctovnych dokladov-pridat-pre prijmovy/vydajovy pokladnicny doklad ...tu je mozne si zadefinovat viacej druhov predkontacii a kazdy doklad si nejako nazvat, ale myslim ze to v tomto pripade nebude potrebne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.