Zavrieť

Porady

Odpisy v Money S3

Ahojte, chcela by som sa opytat tych, ktori pracuju v Money uz dlhsi cas: Vytvorili som si karty majetku na pocitace, zaradila som ich do pouzivania / to mam v pohyboch/, avsak pri zauctovani uctovnych odpisov / kliknem na tvorba pohybov a vytvorit/ mi vyhodi vetu: " k danemu datumu nebol najdeny ziaden odpis, ktory by uz nemal vytvoreny uctovny pohyb". Zaujimave na tom vsetkom je, ze pri aute som ziaden problem nemala, pekne som ho odpisala. Volala som uz aj na technicku podporu Money, no ten dotycny tiez tomu nerozumel, Ak mate niekto skusenost s niecim podobnym, prosim pomozte. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Treba pozrieť pohyby, ktoré sa majú zaúčtovať, či nemajú zaškrtnuté políčko "zaúčtované".

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Ako účtujete odpisy v Money PÚ?
    Čo máte začiarknuté - daňové alebo účtovné odpisy?
    Koľko účtovných pohybov ročne?
    Účtovné rovné daňovým alebo vlastné?
    Ďakujem za Váš čas.

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Maxinka
    Ako účtujete odpisy v Money PÚ?
    Čo máte začiarknuté - daňové alebo účtovné odpisy?
    Koľko účtovných pohybov ročne?
    Účtovné rovné daňovým alebo vlastné?
    Ďakujem za Váš čas.
    Už som si to našla!
    Len jednu vec, ak mám účtovné odpisy menšie ako daňové(tieto mi idú do nákladov na551.../), kde sa mi zobrazia tie účtovné - mám ich niekde písať alebo je to len pre moju info.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Maxinka
    Už som si to našla!
    Len jednu vec, ak mám účtovné odpisy menšie ako daňové(tieto mi idú do nákladov na551.../), kde sa mi zobrazia tie účtovné - mám ich niekde písať alebo je to len pre moju info.
    Do nákladov by mali ísť účtovné odpisy, rozdiel medzi daňovými a účtovnými sa urobí v daňovom priznaní.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.