Zavrieť

Porady

Ako sa ochrániť ak zamestnávateľ potrebuje aby som pracovala na dohodu popri MD ?

Chcela by som Vás požiadať o radu. Mám nastúpiť na MD. Zamestnávateľ ma požiadal, aby som popri MD pracovala z domu aspoň na pár hodín za mesiac. Ako zabrániť tomu, aby v prípade, že po skončení MD sa mi skončí pracovný pomer , počítala podpora z príjmu na dohodu? Prípadne môže mi takáto dohoda ešte niečo skomplikovať? Alebo je nejaká iná možnosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ak môžeš pracuj na živnosť z domu, počas MD a RD. A neskomplikuje ti to prípadnú podporu.
    veronikasad súhlasím, treba si však sledovať príjem, aby nevznikla počas RD povinná registrácia v SP...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tomu nezabranis, ak budes mat prijem pocas MD, RD, bude sa podpora pocitat aj z neho.
    Dohoda ti este skomplikuje dochodkove poistenie, ktore je pre zeny na materskej platene z priemernej mzdy, kedze ty budes ma DP z dohody, o toto poistenie prides.

    Ina moznost? Nech ti to zaplati pred odchodom na MD a potom to zaplatene budes "odrabat" z domu. - neviem vsak ,ci je uplne ok.
    rosaria ďakujem za odpoveď. Ešte mám jednu otázku ak mi viete zodpovedať. Na MD mám ísť 1.1.2019, avšak v apríli dostávame ročné odmeny za predchádzajúci rok, plus ešte nejaké odmeny v júni. Mám na ne nárok a mali by mi ich vyplatiť. Môžu? Neovplyvní mi to materské? vďaka.
    ivka70 Odmeny nie su narokovatelna cast mzdy, narok si musis preverit u zamestnavatela, pripadne prestudovat interny predpis k odmenam. Materske to neovplyvni, vyplatit sa da aj cez MD. https://www.hrvpraxi.sk/33/mozu-byt-...AtN_AoNDrwsiL/

    Ako sa ochrániť ak zamestnávateľ potrebuje aby som pracovala na dohodu popri MD ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.