Zavrieť

Porady

Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ano, od dnes
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A bez náhrady. Ak budú mať (vraj) peniaze - tak ju znova spustia (vraj).
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misoft Pozri príspevok
... Ak budú mať (vraj) peniaze - tak ju znova spustia (vraj).
... najprv treba nájsť zdroje na zvýšenie platu p. riaditeľky.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nezmysel ktorý mal byť zrušený už dávno.
Naposledy upravil 220870 : 02.07.11 at 16:54
0 1
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Nechýba mi, a rovnako by mi nechýbala ani STV1, STV2,....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Ani mne nie , nechýba tá STV 3, 2 si rada pozriem.....napríklad Hríba.....minule ma zaujala kauza Cervanová, a podotýkam, myslela som že tí z Nitry sú ozaj vinní.....ale teraz keď som pozerala reláciu Pod lampou, začala som pochybovať.....
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Keď si spomeniem na doby keď boli iba dva tv okruhy, tak potom musím konštatovať, že na obrazovkách bolo ďaleko viacej športu ako na špecialnom športovom okruhu. Myslím toho aktualného športu, nie reprízy z pred niekoľkých rokov. V nedeľu bývali športové popolidnia kde sa dostali na obrazovku aj menej popularne športy. Bývali priame prenosy z hokeja každý týždeň. Je na hanbu, keď sl. extraligu dáva český SPORT 1. Načo je potom taký športový kanál? Na dve veci. Tie si môžete doplniť aj sami.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

misoft Pozri príspevok
A bez náhrady. Ak budú mať (vraj) peniaze - tak ju znova spustia (vraj).
Alebo zrusia este aj STV2
To co sa deje v tejto republike je uz pomaly horsie ako v grecku. Ked si zobereme ze verojnapravna TV ma prachy od nas + reklamy a ledva sa dokaze uzivit.
Nedavno som citatl ze (nechcem to tu komolit, ale) STV kupila nejake softwarove vybavenie (myslim do strizne) za 500 000 000 Sk a toho softu sa v STV nikto nedotkol pocas 5 rokov a teraz bol tento soft vyradeny, ako prebytocny (tie sumy, roky atd... su orientacne, ale jednalo sa o stovky milionov, ak by niekto hladal, mozno ten clanok najde)
Tak ked sa takto safari z nasimi peniazmi, tak dakujem pekne
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kupila nejake softwarove vybavenie (myslim do strizne) za 500 000 000 Sk a toho softu sa v STV nikto nedotkol pocas 5 rokov a teraz bol tento soft vyradeny, ako prebytocny
Tomu sa kedysi vravelo "turecké hospodárstvo", dnes "inovácia", "rekonštrukcia", "reštrukturalizácia" - no možno pomenovať jedným slovom - zlodejina!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

o stv 3 nejde,lebo ta bola vytvorená za nejakých čudných okolnosti a šport možu davat aj na dvojke,však aj tak tam nemajú čo vysielat,tie sprostosti z archívu že ako stachanovci prekračovali plán a neviem čo,neviem či niekto pozerá-ide o to ako sa šafári v stv,ked ma príjmy z koncesionarských poplatkov,reklám /aj ked menej kvoli obmedzeniam ako komerčné tv/ a predsa vytvará každý rok straty a nikto nemá ochotu zastavit to bačovanie-ved komerčné tv dokážu vyrábat aj vlastné programy,vysielat na 3 kanáloch a ešte k tomu vytvarajú aj zisk-otázka či potrebujeme verejnopravné média a či tie sú schopné efektívne fungovat.
0 0
Matasias Matasias

Matasias je offline (nepripojený) Matasias

Študent :)
STV3 bola v Magiu vcera nahradena programom CT24. Ak sa nezobrazi automaticky, treba restartovat box.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dokonca, keď 3-ku zrušili, dávajú live prenos z Tour de France na 2-ke......aspoň niečo....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trisestri
tie sprostosti z archívu že ako stachanovci prekračovali plán a neviem čo,neviem či niekto pozerá
Veď predsa musia aj ten prach z toho vytriasť - najlepšie pri upratovaní sa to prehrá - úžitok dvojnásobný: prach vytrasený, činnosť vo vysielaní vykázaná
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Veď nemali čo vysielať na dvoch programoch,tak neviem načo im bol ten tretí.
1 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
jelalim Pozri príspevok
Nechýba mi, a rovnako by mi nechýbala ani STV1, STV2,....
..podľa teba je lepšia JOJ, alebo Markíza čo????, videl si včera tú komédiu na Markíze o 20 hodine? to bola ukážková komédia pre začiatok prázdnin školákom.......
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
vcielkaisr Pozri príspevok
Veď nemali čo vysielať na dvoch programoch,tak neviem načo im bol ten tretí.
..tebe sa asi lepšie pozerajú tie telenovely na DOMA nie? a horory na JOJ + strieľačky do zblbnutia a potom sa divíme, čo tá dnešná mládež vyvádza ........
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

legolas Pozri príspevok
..tebe sa asi lepšie pozerajú tie telenovely na DOMA nie? a horory na JOJ + strieľačky do zblbnutia a potom sa divíme, čo tá dnešná mládež vyvádza ........
a čo také zmysuplné vysiela STV?/áno nájde sa zopár hodnotných filmov,ale častokrát opakujú veci ktoré nikoho nezaujali ani v čase premiéry,majú dost financii v rozpočte aby natočili niečo hodnotné ako bo nedávno svetový román v 10 samostatných dielách, takisto má STV tradíciu v sfilmovaní historických diel, ale teraz sa to zvrhlo na kšeftovanie,myslím že to práve mali na mysli kritici, ved za posledné roky samé kauzy a šafarenie,áno majú dávat aj šport ale nepotrebujú na to samostatný kanál a také finančné náročné projekty ako formula,nba,nhl mali prenechat komerčným tv a oni z tých financii mohli natočit nejaké hodnotné dielo a myslím že kritika STV, neznamená automatický spokojnost s úrovnou komerčných tv-lenže na druhej strane tie vedia lepšie hospodárit a natáčajú aj vlastnú tvorbu,možno o jej úrovni polemizovat,ale nie je bohužial iná alternatíva/
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
trisestri Pozri príspevok
a čo také zmysuplné vysiela STV?/áno nájde sa zopár hodnotných filmov,ale častokrát opakujú veci ktoré nikoho nezaujali ani v čase premiéry,majú dost financii v rozpočte aby natočili niečo hodnotné ako bo nedávno svetový román v 10 samostatných dielách, takisto má STV tradíciu v sfilmovaní historických diel, ale teraz sa to zvrhlo na kšeftovanie,myslím že to práve mali na mysli kritici, ved za posledné roky samé kauzy a šafarenie,áno majú dávat aj šport ale nepotrebujú na to samostatný kanál a také finančné náročné projekty ako formula,nba,nhl mali prenechat komerčným tv a oni z tých financii mohli natočit nejaké hodnotné dielo a myslím že kritika STV, neznamená automatický spokojnost s úrovnou komerčných tv-lenže na druhej strane tie vedia lepšie hospodárit a natáčajú aj vlastnú tvorbu,možno o jej úrovni polemizovat,ale nie je bohužial iná alternatíva/
..to nemyslíš vážne čo si teraz popísala, tak sa lepšie pozeraj, čo dávajú komerčné TV, či sa ti páčila Super Star kde za každými 2 pesničkami bola 15 min. reklamná pauza? len aby to natiahli.. tam si naplnia vrecká ..., ja by som komerčné TV zrušil, sú o ničom, dávajú brakovky ako v 5 lige na dedine vo futbale.......
1 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
trisestri Pozri príspevok
o stv 3 nejde,lebo ta bola vytvorená za nejakých čudných okolnosti a šport možu davat aj na dvojke,však aj tak tam nemajú čo vysielat,tie sprostosti z archívu že ako stachanovci prekračovali plán a neviem čo,neviem či niekto pozerá-ide o to ako sa šafári v stv,ked ma príjmy z koncesionarských poplatkov,reklám /aj ked menej kvoli obmedzeniam ako komerčné tv/ a predsa vytvará každý rok straty a nikto nemá ochotu zastavit to bačovanie-ved komerčné tv dokážu vyrábat aj vlastné programy,vysielat na 3 kanáloch a ešte k tomu vytvarajú aj zisk-otázka či potrebujeme verejnopravné média a či tie sú schopné efektívne fungovat.
asi im zisky padajú z nebíčka ako píšeš, ty vidíš len bačovanie na STV, a komerčné poplatky..nie si náhodov z BA..??????
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
netreba sa hadat , kt. tv je lepsia ci horsia, kazda ma svoje za a proti, len treba povedat jedno. cisto sportovy kanal na slovensku by mal byt , je to obrovska hanba ze napr. slovensku hokej.extraligu vysiela ceska tv! slovensku fut.ligu vysiela len jeden provider. samozrejme tych ludi co sport nezaujima im to je uplne jedno ci nejaka stv3 sa zrusila ci nie, ale budme objektivny , markza , joj, komerica, ta3 spravodajstvo, stv vsetko co sa nezmestilo do komercie a kde je sport kanal?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať